Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest zarządzanie mieniem państwowym w pigułce. Towar jest tylko workownia nie jest wydajna. Palety schodza w kilka sec. Kazdy biznesmen juz w grudniu uruchomil by nowa workownie. Raczej Pgg ma jakas wolna hale a i srodki finansowe tez ma. A prezes przutuli i tak pare dych premii za dobre zarzadzanie

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@davido2006 Masz wpis do CRPA ? Dostarczyłeś PGG zaświadczenie o wpisie ?

Choć pytanie bo z akcyza nie kupowałem w sklepie PGG czy tam można wybrać czy jesteś podmiotem pośredniczącym czy ostatecznym. Tak czy owak jest ciekawostka  

Edytowane przez Emilien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie z ciekawości w okolicach 9:35 i się zdziwiłem, że jest Karolinka. Wisiała przynajmniej z 10 minut.

Niestety cena już jest niestety gorsza.

Tak czy siak w przyszłości trzeba będzie polować na Karlika, ewentualnie Pieklorza, no chyba w pewnym momencie nie będzie nic po za Karolinką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dobrze rozumiem to w przypadku kiedy utknąłem w kasie, mam wszystkie dane uzupełnione (w tym metodę płatności BLIK) musze oczekiwać jak znowu "rzucą towar na półki" i wtedy klikać złóż zamówienie? 

 

Pewnie pytanie śmieszne co dla niektórych, ale to moje pierwsze zakupy w tym "dyskoncie" (kiedyś szarpałem się za karpiem w LIDLu 🤣, ale takich rzeczy to jeszcze nie widziałem:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie: jakim samochodem dostarczają węgiel zakupiony na pgg? Chodzi o gabaryty czy to jest solówka z windą? Czy samochód z naczepą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MaciejWIT napisał:

Czyli jak dobrze rozumiem to w przypadku kiedy utknąłem w kasie, mam wszystkie dane uzupełnione (w tym metodę płatności BLIK) musze oczekiwać jak znowu "rzucą towar na półki" i wtedy klikać złóż zamówienie? 

 

Moje też, właśnie kupiłem Karolinkę, strona cały czas przetwarzała zamówienie na e-mailu zaś było już potwierdzenie złożenia zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.