Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BaRoKo napisał:

Pieklorz 8:09 - kupiony z koszyka

Ten szybko poszedł.

Jak to jest z tym odświeżaniem. Mając w koszyku towar i info brak towaru na półce to odswieżam stronę F5 choc to bezsens czy w momencie dostepności strona sama się odswiezyi znika informacja o braku dostępności i wtedy jazda. Jedni piszą odświeżać drudzy że nie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majac w koszyku musisz odświeżyć , by złożyć zamówienie( jak będzie dostępny)

Edytowane przez glibo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam 2 tony karlika w worach, do opłacenia -w sumie 'kupione' z rozmachu - miało być tylko dodanie do koszyka aby wisiało - na czarną godzinę. Moge komuś 'oddać' do odebrania z mojego podwórka ( adresu dostawy już nie zmienię) adres to Ornontowice, powiat mikołowski. Może ktoś chętny. Na opłacenie 5 dni później znika.. ja raczej nie kupię, na zapasy zimowe jeszcze za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brysiu napisał:

Ok a dostępność na stronie tez trzeba odświeżać, rozumie że strona sama się nie zaktualizuje?

tak trzeba odświeżać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brysiu napisał:

Jak to jest z tym odświeżaniem. Mając w koszyku towar i info brak towaru na półce to odswieżam stronę F5 choc to bezsens czy w momencie dostepności strona sama się odswiezyi znika informacja o braku dostępności i wtedy jazda. Jedni piszą odświeżać drudzy że nie????

Pierwszy raz kupiłem z koszyka i co zauważyłem: gdy na stronie sklepu zauważyłem dostępność, to skok w koszyk i musiałem odświeżyć koszyk aby przejść dalej (ale mogłem coś w nerwach pomylić - jestem amatorem w zakupach na pgg). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mając towar w koszyku-  strony nie trzeba odświeżać, poprostu klikać 'opłać zamówienie'.

Odświeżyć trzeba stronę z dostępnością towaru kiedy dodajesz do koszyka. Aby móc wybrać asortyment i przejść dalej.

Kilka zakupów karlika już za mną 😉

Pozdrawiam wytrwałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji "opłać zamówienie" jest tylko Przejdź do kasy , klikanie w to nic nie zmienia , bo jak widać na załączonym obrazku "Brak wystarczającej ilości towaru... 🙁 No chyba , że się mylę to mnie poprawcie .

 

Opera Zrzut ekranu_2022-02-10_084539_sklep.pgg.pl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem 🤨Jesteś na 100% pewien , że nie trzeba odświeżać koszyka , a jego dostępność zmieni się sama ? Może to jeszcze ktoś potwierdzić 🤔

Edytowane przez lenON22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak właśnie robię i nie widzę nic złego z tym.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zbycha napisał:

jestem pewien, zamówiłem już parę ton 😉

Czyli mam otwartą stronę z koszykiem j/w i nic nie robię ? A ramka z dostępnością zmieni się sama , że towar jest dostępny ???

3 minuty temu, BlackFish napisał:

Samo się nie odświeży. Trzeba odświeżać sklep albo koszyk. Jak kto lubi.

Można odświeżać stronę sklepu , tylko z wybranym towarem 😉

Edytowane przez lenON22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lenON22 napisał:

A ramka z dostępnością zmieni się sama , że towar jest dostępny ???

Nie.

Odświeżasz stronę główną sklepu i jak Ci się pojawia tam dostępny towar, to klikasz w koszyku przejdź do kasy i przenosi Cię do nowego okna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.