Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego e-mail a dostałem w styczniu z PGG sklep w zapytaniu o dostępność.

 

Dzień dobry,

 

Półka sklepu internetowego, uzupełniana jest codziennie w dni robocze na bieżąco. Zakład po wyprodukowaniu danego sortymentu kieruje towar na półkę.

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zanim pierwszy raz zamówiłam, to też do nich pisałam i dostałam info. że dodają 3 razy dziennie w godzinach 6:30 - 14 od poniedziałku do piątku. Jak widać dodają też przed 6:30... Trzeba polować. Mi z reguły udaje się w jeden dzień dodać do koszyka a na drugi zamówić 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza tona karlika kupiona 2 lutego dziś zameldowała się na podwórku, zobaczymy jak będzie z kolejnymi w realizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, szluk3 napisał:

jak na komputerze nie chce przejść to możne lepiej będzie przez telefon zamówić ? jak wy zamawiacie >?

Ja tylko na komputerze w trakcie pracy... nie wyobrażam sobie polować pół dnia na telefonie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie 5s - zdążyłem kupić nie mając w koszyku

1 minutę temu, mucha19 napisał:

11:35 pieklorz 5s

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eurogroszek

@szluk3 weź nie płacz, ludzie tu dziesiątki ton kupują i da rade. Karlik o 6.12 był tak długo, że spokojnie można było kupić. Weź poczytaj na forum jak sie to kupuje a nie lamentuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eurogroszek napisał:

@szluk3 weź nie płacz, ludzie tu dziesiątki ton kupują i da rade. Karlik o 6.12 był tak długo, że spokojnie można było kupić. Weź poczytaj na forum jak sie to kupuje a nie lamentuj.

Kolego rozumiem to ze duzo kupujecie , widze wszystkie dostepnosci problem zaczyna sie w koszyku nie chce przejsci dalej po wyborze płatnosci ( ostatnia próba karlika wyrzuciłem z koszyka wrzuciłem drugi raz przeszło dalej zaznaczony przelew tradycyjny i mieli tu jest problem ...

moze mam za wolny internet dlatego tak sie dzieje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, szluk3 napisał:

Kolego rozumiem to ze duzo kupujecie , widze wszystkie dostepnosci problem zaczyna sie w koszyku nie chce przejsci dalej po wyborze płatnosci ( ostatnia próba karlika wyrzuciłem z koszyka wrzuciłem drugi raz przeszło dalej zaznaczony przelew tradycyjny i mieli tu jest problem ...

moze mam za wolny internet dlatego tak sie dzieje  

To zmień formę płatności na przelew tradycyjny i nie odświeżaj strony ja tak dzisiaj kupiłem karlika  którego nie potrzebuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak już wybierzesz przelew tradycyjny i przechodzisz do złożenia zamówienia i jak miele dłużej jak 5 sekund odświeżam stronę i znowu to samo trzeba przelew wybrać szybko wpisać PESEL i zaznaczyć zgodę i znowu kliknąć złożenie zamówienia wiadomo może się nie udać ale mi się to udało a tamto za każdym razem wszystko klikałem i czekałem jak się załaduje strona aż był potem tylko napis niedostępne i właśnie już kilka osób tak jak wyczytałem robiło i za to tak samo zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.