Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Orientujecie się jak jest obecnie z limitami zakupowymi? Dzisiaj mieliło mi podczas płatności i odświeżałem. Okazało się gdy znikło z koszyka, że mam 3 złożone zamówienia po 2 tony. Czyli łącznie 6 ton. Opłacać te zamówienia, czy mi to anulują? W sumie to miałbym jednorazowo załatwiony temat.

 

Edytowane przez piotrekkon95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeśli masz potwierdzenie na mailu o zamówieniach to przeszły. Ew. zadzwoń do nich lub napisz maila (dość szybko odpisują, a na zapłatę masz 5 dni roboczych) jak nie jesteś pewny 🙂 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piotrekkon95 napisał:

Witam. 

Orientujecie się jak jest obecnie z limitami zakupowymi? Dzisiaj mieliło mi podczas płatności i odświeżałem. Okazało się gdy znikło z koszyka, że mam 3 złożone zamówienia po 2 tony. Czyli łącznie 6 ton. Opłacać te zamówienia, czy mi to anulują? W sumie to miałbym jednorazowo załatwiony temat.

 

Jak już masz zamówienia to bym opłacał, ale jedno dziennie. I usuń screena, bo zaraz jakiś mądry podkabluje do pgg twoje numery zamówień 😂

Edytowane przez ashh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.15 był karlik 🙂

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer pgg coś od dobrych paru minut świruje, do tego stopnia, że  cała moja i szwagra kopalnia bitcoinów przestawiona na Karlika nie potrafi nic wydobyć?!

Nawet po cichu nie zakładam, że węgla jest do oporu, a zabrakło miechów???

Edytowane przez Cemol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Podczas łączenia z serwerem „sklep.pgg.pl” wystąpił błąd. PR_CONNECT_RESET_ERROR

    Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.
    Proszę poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie dziękować, wzór udostępniłem pro publico bono. Gdyby od razu przyjąć, że Kierownik wstał lewą nogą, można było zacząć klikać nie od 6:00 a od 12:00. I nie psuć sobie wzroku. Ale to nauczka na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.