Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie tkwi problem bo ja np. w styczniu robiłam zakupy i bez większego problemu. Może nie pilnuje się strony systematycznie? Gdzieś popełniony jest błąd, bo zakup jest możliwy jak nie w jeden dzień to w dwa. Chyba, że mowa o greenpal, tutaj trochę trzeba więcej wysiłku włożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest jak mam już w koszyku np 2 tony karlika, a w między czasie pojawi się dostępny pieklorz to będę mógł go wrzucić w koszyk i zapłacić tylko za dostępnego pieklorza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Kupiłem 2tony ale w oddzielnych zamówieniach. Jedno mam że wysłane drugie w realizacji. To teraz kurier  przyjedzie do mnie dwa razy czy jednak połącza te zamówienia? Trochę to nielogiczne jakby miał przyjechać dwa razy o jednej palecie. Miał ktoś taka sytuacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiedziałem, ale JerronimO wzbudził moje wątpliwości, a przeczytałem nie tylko ostanie 2 strony i dzięki temu 5 ton mam już kupione na ten kończący się sezon jak i przyszły 😛

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kamis14 napisał:

Pytanie mam. Kupiłem 2tony ale w oddzielnych zamówieniach. Jedno mam że wysłane drugie w realizacji. To teraz kurier  przyjedzie do mnie dwa razy czy jednak połącza te zamówienia? Trochę to nielogiczne jakby miał przyjechać dwa razy o jednej palecie. Miał ktoś taka sytuacje? 

Jest możliwość połączenia,ale przeważnie przyjeżdża oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kamis14 napisał:

Pytanie mam. Kupiłem 2tony ale w oddzielnych zamówieniach. Jedno mam że wysłane drugie w realizacji. To teraz kurier  przyjedzie do mnie dwa razy czy jednak połącza te zamówienia? Trochę to nielogiczne jakby miał przyjechać dwa razy o jednej palecie. Miał ktoś taka sytuacje? 

Jak jedno jest wysłane, a drugie w realizacji to raczej będą dwa kursy. Mimo że zamówione w krótkim odstępie czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można połączyć dostawy - mail do sklepu z numerami zamówień które chcesz połączyć

Oczywiście jak jedno z nich jest już wysłane to nie da rady

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to, że sklep trzeba informować o łączeniu dostaw. Myślałem, że idzie to z automatu. Zapłata w ten sam dzień tyle że jedno było przelewem a drugie blikiem. Dla jasności przelew wykonałem dzień wcześniej a blikiem był zakup na kolejny dzień. No nic jakoś to ogarnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.