Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ashh napisał:

Sukces 4t karlika w workach dzisiaj kupione 😄

Teraz o 13 czasu było, aż nadto i dałem radę przejść przez całą drogę zakupu począwszy od dodania do koszyka 😜

Hm a to ciekawe jak na osobę dziennie jest 2T czyż by się coś zmieniło.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, der napisał:

Strona już działa, wygląda to tak, jak by blokujący zmienił sposób działania, kontrolował stronę zakupów jak wszyscy, a atakował dopiero wtedy, gdy się coś pojawia
 

Serwery z gównolitu mają, a wy jakieś chore teorie spiskowe o ddosach macie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tona karlika z koszyka zamówiona..cel na ten tydzień osiągniety.Łatwiej jest widze zapolować na Karlika.Pieklorz na moim łączu poza zasiegiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wygląda na blokadę lokalną serwerów po drodze, a nie serwera na której siedzi PGG, jedni mogą przejść całkowicie, bo logują się do strony z bez problemu, a innym w tym czasie jak mi i kilku innym w tym wątku w tym dostęp do strony wyrzuca całkowicie. U mnie tak jest od ponad tygodnia.
Czyli to zasługa lokalizacji a nie mniejszej dostępności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, der napisał:

Ktoś czyli kto ? potencjalne tysiące ludzi które niby miały skutecznie blokować dostęp ciągłym odświeżaniem ?

 

Własnie był Karlik, mega krótko, trudno było przejsć z koszyka do zapłaty

moze ktos kto ma wtyke u wystawiajacego i wie kiedy siadac do zamawiania na wielu kontach jednoczesnie

mi dzis pierwszy raz przy probie przejscia do platnosci wyskoczyl taki komunikat

"Podczas składania zamówienia nie udało się nawiązać połączenia z serwerem.
Proszę nacisnąć poniższy przycisk jeszcze raz. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, ashh napisał:

Serwery z gównolitu mają, a wy jakieś chore teorie spiskowe o ddosach macie 😂

Taaa. I jakimś cudem jeden może zamówić ze spokojem, a inni nie mają dostępu do strony. W dodatku od tygodnia ponad strona u niektórych (jak i u mnie) nie działa w godzinach pracy prawie wcale, aż tu nagle w piątek od południa cudowne uzdrowienie, z kolejnym nawrotem choroby wyłącznie na czas pojawienia się czegoś na stanie.
Serwer z gównolitu naprawił się na półtora godziny, popsuł na minutę i znów działa pięknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zamówić 2T po 3 tygodniowym polowaniu. Przeszedłem do płatności lecz wywaliło stronę. Po 5 min jak wszytko wróciło do normy wszedłem na konto i zamówienie miało status "niezdefiniowany' po kolejnych 30 sek zmieniło status na złożone. Na spokojnie dałem opłać zamówienie i cykłem BLIKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Premier napisał:

Większość zamawia znajomym. xD 

A prawda to Janusz biznesu.

A co masz do Januszy?

Demokracja nastala, a ty ludziom wolności bronisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.