Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Pieklorz 12:17

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był może z 10s...🤣Jakieś jajca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie ma, nawet koszyk nie wskoczył,☹️

Uwaga, jak masz w koszyku np. Karlika to gdy się pojawi Pieklorz i klikniesz pojawia się komunikat... Aktualnie w koszyku można mieć tylko jeden rodzaj towaru.

Myślę, że admin w pgg robi sobie z nas jaja, puszcza dostępność na kilka sekund i ma bekę. Chyba, że ktoś zdąży w tym czasie przejść z koszyka do potwierdzenia transakcji i jeszcze wszystko uzupełnić... tylko po co spidermenowi węgiel 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tauron sklep zamknięty to i szarpią węgiel 

A po drugie chyba nie da rady aby tyle osób odswiezalo stronę i kupowało 500 ton węgla dziennie.

Ktoś tu nieźle miesza ja nawet po zainstalowaniu distila nie mogę kupić więc coś musi być nie tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik 12:50

długo był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2t Karlika z kasy do płatności, szybki Blik i zamówienie złożone. Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jozefg1 napisał:

Udało się! Dwie tony Karlika  w koszyku!

Komunikat: Trwa obliczanie    - jak długo tak będzie mielić?

mi bardzo długo, aż został ze mną greenpal w koszyku już od 3 dni i nie mam pomysłu jak to wykorzystać i w końcu go kupić 👎😭

Edytowane przez konyszef
błąd pisownia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu aktualny stan mojego koszyka pytanie do znawców tematu co zrobić w nastepnym kroku aby jak najszybciej potwierdzić zakup jaką formę wybrać żeby maksymalnie skrócić czas. może ktoś jakiegoś screena da co tam jest w następnym etapie i w co klikać?  😂wkręciłem się w te polowanie a zapasy w piwnicy topnieją 

 

ps. jak ktoś na już potrzebuje polecam husky wystarczy w google wpisać 1200 zł/t już z transportem  może i  jakiś ruski czy czeski  ale u mnie się ładnie pali i mało popiołu zostaje  jak na pgg nie upoluje nic to pewnie po niego znowu sięgnę... 

 

pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości na łowach 😂

 

 

IMG_20220127_131143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, konyszef napisał:

na zdjęciu aktualny stan mojego koszyka pytanie do znawców tematu co zrobić w nastepnym kroku aby jak najszybciej potwierdzić zakup jaką formę wybrać żeby maksymalnie skrócić czas. może ktoś jakiegoś screena da co tam jest w następnym etapie i w co klikać?  😂wkręciłem się w te polowanie a zapasy w piwnicy topnieją 

 

ps. jak ktoś na już potrzebuje polecam husky wystarczy w google wpisać 1200 zł/t już z transportem  może i  jakiś ruski czy czeski  ale u mnie się ładnie pali i mało popiołu zostaje  jak na pgg nie upoluje nic to pewnie po niego znowu sięgnę... 

 

pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości na łowach 😂

 

 

IMG_20220127_131143.jpg

Przygotować PESEL, nr dowodu osobistego, zaznaczyć wszystkie zgody i wybrać płatność. Ja osobiście wybieram przelew tradycyjny, ale panowie pisali, że rodzaj płatności nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu jest numer dowodu ale miejsca na PESEL nie widzę   😄

Siedzę i klikam cierpliwie , może otworzy się możliwość zapłacenia czyli sfinalizowania zakupu

 Nie śmiejcie się ale to mój pierwszy zakup w PGG, w lutym będzie drugi czyli 2 tony greenpala

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Coś niesamowitego. Udało mi sie zapakować Pieklorza do koszyka.. Teraz co dalej? Jak pojawi się znowu to wystarczy kliknąc "Przejdź do kasy", czy znowu trzeba odświeżać strone z koszykiem? Jak to będzie?

 

Pieklorz.png

Edytowane przez mrozik44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.