Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep PGG najlepszym środkiem antykoncepcyjnym roku 2021 oraz Viagrą ...dla niektórych

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2022 życzy YARO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

Jestem tu nowy, ale po przeczytaniu całego wątku powiem szczerze, że czuję się jak "swój" 🙂 Od 6:40 pilnuję sklepu i tylko o 8:19 Greenpal Ekomiał w bigach był dostępny (może jakąś minutę... ) Ja poluję na Karlika lub Pieklorza bo mój stały dostawca żąda 1600zł za tonę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.9f09902862068e91c2c79e1a4defc1fd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie udało bo pierwszym razem brałam big bag i ciągle był błąd przy liczeniu kosztów kuriera i nie mogłam przejść dalej. Wczoraj wywaliłam go z koszyka i włożyłam karlik workowany ale nie udało mi się zapłacić. Myślałam że dziś zrealizuje transakcję do końca ale nic z tego bo się nie pojawia towar. Mam wrażenie że nabycie tego węgla graniczy z cudem 😔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@justyna ja kupiłem kilka razy na smartfonie. Mi odświeża szybko chyba że strona się wiesza. Smartfonia  masz wszędzie. Tak jak pisałem stronę główną z węglem odświeżasz, druga strone z koszykiem masz otwartą.

Trafisz w moment to kupisz. Tylko prawda jest taka że czasami 1h non stop trzeba odświeżać. No niestety łatwo nie jest ale mieć kilka stów w kieszeni to warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Niestety przynoszę nie za dobre wieści , Zależy ile związkowe nieroby będą blokować tory to może się okazać nawet że przez tydzień nie będzie opału  6 jest Trzech Króli to jest Czwartek a w Piątek górnicy mają wolne za Nowy Rok. Czyli wychodzi Wtorek Środa  ale jak pisałem mogą blokować tory i nici  .Ps Dzisiaj zakład i kopalnie też mają wolne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg dostępnej wiedzy blokowane były (przed świętami i na jedną dobę) tory z części kopalń do elektrowni.

Czy wpłynęło to jakoś na sklep online? Chyba nie.

Od 4 stycznia blokada ma być dłuższa bo 48h:
https://dziennikzachodni.pl/akcja-protestacyjna-na-slasku-gornicy-pgg-zablokuja-dostawy-wegla-nie-ma-porozumienia-ws-funduszu-plac-i-rekompensat/ar/c3-15974651

Karlik jest wysyłany z Woli. Czy blokowany będzie też transport węgla z kopalń do Zakładu Produkcji Ekopaliwa w Woli? Nie wiem, logicznie nie powinien ale tam może nie być logiki i blokujemy wszystko jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Pomocyklimosz napisał:

eee nie jest tak źle.
Screenshot_20211231-105254_Firefox.jpg

13 ton zamówionych w ciągu 1 miesiąca i chwalenie się tym na forum czy to nie ukryta reklama? napisz wprost ile bierzesz za tonę pewnie admin Ci wybaczy taką szczerość. 
13 ton to ja mam zapewnione ponad 4 sezony grzania, między dzięki takim pseudo-kapitalistom brakuje węgla w sklepie pgg. 
Nie kupować od spekulanta!!! niech zostanie z tym towarem na lata...

aaa nie zrozum mnie źle mam też dla ciebie pomysł aby podkręcić zyski, sprzedawaj węgiel na worki a z palet możesz jeszcze wycisnąć co nieco grosza:
image.png.d4296787a84cca15af3ea2b49b2f55dc.png

Edytowane przez damdam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.