Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet od 2016. Czyli jest nas dwóch... :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wydzielcie sobie wątek: spekulacje na opale i tam się wymieniajcie uwagami...

A tak BTW to od 04.01.2022 będzie dostępna nowa apka mobilna ios/android pod roboczą nazwą spekulant_pgg 🙂 O ile oczywiście dalej będzie sprzedaż detaliczna węgla przez PGG. I o ile ceny od nowego roku nie wzrosną o 30%...

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako "żródło informacji" na pewno w tym pomaga . Choć do tego nie potrzeba konta....

Ech, mam specyficzne poczucie humoru 🙂

8 minut temu, digi napisał:

  Posiadanie konta na infoogrzewanie jest niezbędne do spekulacji?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, digi napisał:

To ile na tonie spekulujecie?

Nie ten target....Tu sie licytujemy, kto zdąży kupić w 3 sekundy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pomocyklimosz napisał:

No niestety, jak nie zamkniesz zamówienia w ciągu dnia to wraca do koszyka. Chyba, że spróbujesz nie zamykać strony na noc.
Nawet teraz jak otworzysz stronę główną w nowej zakładce to wrócisz do koszyka a nie 3 etapu.

Ale lipa, bo węgla zostało mi na 2 tyg max 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SZPAWEŁ napisał:

strona się strasznie zacina, mam nadzieję że po Nowym Roku będzie łatwiej bo ostatnim czasem jest tragedia

https://www.pepper.pl/promocje/ekogroszek-kamienny-black-power-24-25-mj-20-kg-obi-radzyminska-odbior-osobisty-484129

już jakiś szpenio przewinął patent na peppera, teraz już nikt nic nie kupi, wieczny lag i czerwone rubryki 😉

52 minuty temu, Pomocyklimosz napisał:

No niestety, jak nie zamkniesz zamówienia w ciągu dnia to wraca do koszyka. Chyba, że spróbujesz nie zamykać strony na noc.
Nawet teraz jak otworzysz stronę główną w nowej zakładce to wrócisz do koszyka a nie 3 etapu.

niezamykanie na noc nie pomaga, rano jesteś w koszyku, sprawdzone

ok, kończę kawę i idę wrzucać pieklorza do piewnicy 🙂

 

IMG-20211230-WA0002[1].jpeg

Edytowane przez Speedo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Compton napisał:

Udało się komuś w ostatnim czasie kupić jednorazowo więcej niż 1 tonę Karlika? Mam już w koszyku na drugim etapie przed płatnością 3 tony Karlika i zastanawiam się czy jest szansa to finalnie opłacić czy nie ma sensu i spróbować kupować po 1 tonie?

Ja wczoraj na drugim rzucie włożyłem do koszyka 3 tony, a dziś zapłaciłem i zamówienie potwierdzone. Ale ruchy i refleks trza mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.