Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blacha w ekogroszku - odpowiedzialność sprzedawcy


An3ej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

czy ktoś z was ma doświadczenia dotyczące tego jak dobrać się do sprzedawcy ekogroszku w produkcie którego znalazł się kawał blachy z zawiasu (ze srubami) o długości 10 cm a po wyprostowaniu 15 cm, który przelazl mi przez cały podajnik i zablokował go. Czy będą tego jakieś dalsze konsekwencje eksploatacyjne jeszcze nie wiem. Sprzedawca próbuje mnie odpalantowac. Czy można z tym coś zrobić, zgłosić, itp? Macie jakieś doświadczenia w tym.temacie?

Węgiel workowany w siedzibie sprzedawcy. Marka węgla Pieklorz.

 

IMG_20210929_083947.jpg

IMG_20210929_084016.jpg

IMG_20210929_084045.jpg

IMG_20210929_083933.jpg

IMG_20210929_084031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to stal, to węgiel w niej nie przekracza 2%, możesz się domagać zwrotu pozostałych 98%  🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kolega sobie odpuści.... z powodu takiego "rodzynka" w cieście tyle hałasu. Przecież sprzedawca może tak samo udowodnić że sam sobie kolega zaaplikował bakalie do kotła... Jak się udało wyjąć i się kręci to jest ok.  ✌(ツ)

Jeszcze czeka Ciebie wiele przygód z "eko"groszkiem. Swoją drogą to chyba byłaby walka z wiatrakami. ¯\_(ヅ)_/¯

Pozdrawiam serdecznie całe forumowe grono. YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosić do nich warto taki problem i zobacz co zrobią. Jak cię zleją, to podaj tutaj nazwę składu który przepuszcza takie domieszki. Jak taki kawał blachy się na podajnik nawinie i go zablokuje to może być ciężko z wyciągnięciem. Szczególnie jak masz pełny zasobnik.

Moja żona pomagała sobie kiedyś widelcem przy mieleniu w maszynce. Dobrze że nie palcami. Pomysł był iście genialny, tylko że ja tego ślimaka nie mogłem potem z maszynki wytłuc młotkiem. Skala trochę inna, ale jakoś tak mi się skojarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HarryH Popiol, siarka, wilgotnosc ok ale przekracza wymiar 5-25. Ja bym reklamowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.