Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Taptalk, dlaczego to nie działa?


esselite

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cały czas korzystam z Taptalka i nie mam żadnych problemów


Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum mamy zainstalowany najnowszy plugin do tapatalka - także w tym temacie nie bardzo możemy coś poprawić. Do końca lata planujemy zaktualizować także forum do najnowszej wersji - być może to rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Ale ostatnio rzadziej to występuje. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale czasem wydaje mi się że tak, trzeba od czasu do czasu wyczyścić całkowicie pamięć w samej aplikacji, zalogować się od nowa i chwilę jest ok, dopóki znów śmieci nie nazbiera. Ja mam siedmio letni telefon i niewiele pamięci mi zostaje, max 1GB, jak jest już tylko np 0.3GB to już wszystko zamula.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Informacyjnie - jakiś Forumowicz zgłosił problem do supportu tapatalk. Dostałem od nich informację, że mam zainstalować najnowszy plugin (na ich stronie oznaczony jako wersja beta). Zrobiłem to, jednak nie udało mi się zmusić go do działania. Niestety obecnie także po przywróceniu ostatniej wersji "stabilnej" tapatalk nie wykrywa pluginu na forum. Koresponduję w tej sprawie z tapatalk, ale możliwe, że przywrócenie tej funkcjonalności może odbyć się dopiero po aktualizacji forum.

Edit: Udało mi się przywrócić do działania "starą", ale "stabilną" wersję pluginu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem najnowszą wersję "beta" pluginu do tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cały czas kręci kółeczko i nic nie widzę. Do tej pory Taptalk działał u mnie bez zarzutu - system IOS 14.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę spróbować teraz - problem wydaje się rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.