Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór kotła


totemklb

Rekomendowane odpowiedzi

Kijasr masz już zrobioną aktualizację  ?  Co jaki czas na tym tańszym pelecie czyścisz palnik?

Tote - tu musisz uważać na mieszanki bo jak ci się trafi kontrola z czystego powietrza to mogą kazać zwrócić dotację -musisz palić tym co pisze na tabliczce pieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego zrobię dostawkę i będę palił pelletem. Palnik przecież dostosowany do pelletu. Jak na razie 50:50 można palić przecież 

Skamp 13 jest na ekogroszek więc mam palić ekogroszkiem. To już nie mogę palić pół na pół? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kijasr masz już zrobioną aktualizację  ?  Co jaki czas na tym tańszym pelecie czyścisz palnik?
Tote - tu musisz uważać na mieszanki bo jak ci się trafi kontrola z czystego powietrza to mogą kazać zwrócić dotację -musisz palić tym co pisze na tabliczce pieca.
Ja nie mam kotła z dotacji. Kocioł jest na ekogroeszk palę pelletem bez separacji, jak narazie nic nie muszę czyścić.
https://youtube.com/shorts/-mgc5xNRvKg?feature=share
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Soft bardzo mocno zmieniony na plus, podoba mi się prostota, na pellecie działa całkiem przyzwoicie jeszcze bym poprawił kilka szczegółów i myślę że ster będzie można śmiało polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Argos planuje jakis nowy sterownik. Albo aktualizacje argosa plus żeby była zapalarką? Bo nie wiem który ster wybrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Kocioł na ekogroszek. Piec technix, instalacja otwarta CWU plus grzejniki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, totemklb napisał:

Czy Argos planuje jakis nowy sterownik. Albo aktualizacje argosa plus żeby była zapalarką? Bo nie wiem który ster wybrać. 

Na prosty układ przy modelu na pellet jest kończona wersja Argos PLUS pellet.

Zawór, 3pompy, 2podajniki, dmuchawa, zapalarka, spaliny, pogodowy.

Tryb peletu zapalanie automatyczne.

Tryb węgiel zapalanie przez menu rozpalania i praca z podtrzymaniem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn? Kocioł na ekogroszek. Piec technix, instalacja otwarta CWU plus grzejniki 
Jak dobrze kojarzę to mieszkasz nie daleko mnie to zapraszam do siebie, mam te sterowniki to sobie na żywo zobaczysz i łatwiej będzie ci dokonać wyboru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Argos PLUS pellet można rozpalać kocioł na ekogroszek przez internet? czy tylko w menu?

2. Argos PLUS pellet można włożyć do zwykłego technixa na ekogroszek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.