Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kopcenie z pieca problem???


Misza1982

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę znaleźć instrukcji do Twojego sterownika. Ja miałem ST 81z PID i aby wyłączyć PID potrzeba wejść w menu serwisowe. U mnie by to zrobić, potrzeba wyłączyć sterownik i potem wcisnąć exit i zasilanie jednocześnie. Potrzymac wciśnięte oba przyciski przez ok 5 sekund. Masz otwarte menu serwisowe , szukasz pokrętłem pozycji " PID załączony TAK, NIE" . Dajesz na NIE i wychodzisz z menu. Potem wchodzisz w menu instalatora wpisując kod 00012. Tam możesz ustawić moc nadmuchu czy przedmuchy. Ja tak miałem. Poszukam instrukcji do Twojego bo mogą być inne sposoby wejść do menu. 

 

Albo instrukcja super tajna albo to sprzęt cokolwiek wiekowy. Znalazłem coś podobnego. Jeżeli nie masz instrukcji lub ta , nie jest taka sama to lepiej odpuść i nie krę niczym bo potem nie ustawisz niczego. W takim wypadku ustaw siłę nadmuchu jak pisałem i testuj.

https://www.techsterowniki.pl/!uploads/products/instrukcja_obslugi_st-88_zpid.pdf

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jak na talerzu podane:) Funkcje takie same jak u mnie, nawet kod dostępu identyczny. Jeśli masz chęć spróbować palić bez PID to teraz wiesz jak wyłączyć i ustawiać. Jeszcze jedno6, gdybyś opisał jak się zachowuje wentylator po dojściu do zadanej tzn. , pracuje cały czas czy się wyłącza. To kluczowe pytanie a twoja odpowiedź dużo wyjaśni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.