Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł samoróbka - kopcenie z komina, problem z powietrzem


Fanatyk19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość witek4321

Zwolennicy spalania drewna... łączcie się. :)

Na pewno dacie radę.

A jeśli opcja zwróci się w kierunku węgla - jestem gotów bo to paliwo nie ma przede mną tajemnic.:) Hejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daćko rzuć jakiś pomysł, tylko na razie zastajemy przy dmuchawie (mniej przeróbek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, chciałbym jak najmniej przeróbek bo każda większa przeróbka = ładowanie kasy w coś ponad 15 letniego co za rok/dwa będzie wyrzucone. Jeśli natomiast nic nie pomoże a trzeba będzie większe przeróbki to trudno, wyda się te pieniądze.

Na ten czas największy problem to to , że za późno się na to zabrałem. Już jest czerwiec, sezon grzewczy się skończył, na c.w.u. nie grzeję więc z wszystkimi testami i próbami muszę wstrzymać się pewnie do października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zbudował przegrodę na tylnej części  kotła  coś podobnego robiłem w temacie piec dedykowany wyłącznie na drewno ,masz podobną budowę i tutaj najbardziej zda egzamin ds teraz jaki otwór palnika i cała reszta to najlepiej by doradził piecuch  ja odezwę się dopiero w niedzielę .Jaki duży masz otwór drzwi czek  czy wejdą duże płytki czy tylko standardowe cegły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.