Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie do starej instalacji Proszę o opinie


Robson88

Rekomendowane odpowiedzi

Tak informacyjnie

Po dzisiejszej rozmowie z "instalatorem" stwierdziłem że jednak bedę potrzebował opini technicznej bo najprowdopodobniej sprawa trafi do sądu. 

Pan nagle wycofał sie ze wczorajszych zapewnień że rozliczymy materiały i reszte zwróci. Nawet nie pofatygował się aby porozmawiać osobiscie. 

Wieczorem wrzuce kilka zdjęć Fachowza z rudy ślaskie ku przestrodze i odpowiednio opisze jego firme w internecie.

Nie wiecie czy do sądu wystarczy opinia techniczna zrobiona przez kogoś z takimi uprawnieniami czy jednak musi być biegły sądowy ?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powieź gada bo z niego taki hydraulik jak ze mnie baletnica

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem na myśli tylko i wyłącznie działania zgodne z prawem,aby w wyniku ich następstw ten pan zmienił profesję np. na przytoczone przez Ciebie kopanie rowów. Chociaż nie wiadomo czy i tam nie będzie odstawiać fuszerki.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo...widać że to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem Ja pier....,normalnie mistrzostwo świata. Na ostatnim zdjęciu albo mi się wydaje albo te ciule podłączyli zasilanie bojlera zimną wodą z powrotem wody z wymiennika . Jak tak jest to co tym chcieli osiągnąć? Teraz wypatrzyłem że naczynie wzbiorcze też jest po ch... zamontowane. Ty się kolego nie cackaj,bierz rzeczoznawcę i do sądu z partaczami.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest to że Pan Rafał Ch którego nazwisko.l kojarzy się z białymi oblokami na naszym pięknym niebieskim niebie ma podobno uprawnienia gazowe którymi się chwali i ogłasza w sieci. 
A to już jest tragedia.
Może tu o inne GAZYYYY chodzi Tylko wtedy powinien podpisywać sie: mistrz gazownictwa PIERDZI CHMURA

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy ten kocioł ma dedykowane króćce do podłączenia obiegu CWU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz chyba starszy model Maliny. Tu masz foto że strony producenta. Także jest gdzie się wpiąć np z obiegiem CWU.f3038a38d34b2c54f0d74767ac2ea3bc.jpgd3fb3f0f3c406db6d03b309387ea4cd1.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu, które wstawiłeś nie za bardzo widać. Czyli masz to samo co na zdjęciach ze strony producenta. Ten pseudo fachura pewnie się dziwił i ostro przeklinał producenta jak musiał tyle korków wkręcić aby zaślepić dodatkowe wyjścia.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.