Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zepsuta głowica ?


h4x

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a jeszcze zastanawiam się czy do kotła kondensacyjnego mógł bym dodać sprzęgło ?

Wczoraj był jeden majster ale też nie wyglądał na takiego który wie o co chodzi, czekam teraz na następnego majstra. Powiem krótko, hydraulicy w mojej okolicy to idioci, zatrzymali się w latach 90-tych jeśli chodzi o technikę grzewczą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 19.09.2019 o 14:21, h4x napisał:

Ja mam ecoMAX810P3-L

No to mnie załamaliście. Bo teraz problem taki że boję się że następny "fachowiec" zje*ie koncertowo, bo tu wszyscy nap****ją jakieś ekogroszki z Pleszewa.

Taki piec jak ja mam InterFire 11 od Lazara, to tu mało kto widział.

Tu masz racje tez mam interfire 11 ,jak montowałem go w czerwcu to mój był 41 takim kotłem w Polsce dla fachmanów magia (Choć nie wiem czemu)instalacje robiłem sam jeżeli ktoś coś skwasił będą koszty większość robi starymi metodami tu to nie przejdzie,zamiast podłogówki robią grzejnik poziomy.Napisz jak się sprawuje piecyk czy doszłes do ładu z instalacja,jakby co to pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema,

No jeszcze tego nie zrobiłem, nie mogę znaleźć porządnego hydraulika. Póki co poradziłem sobie "częściowo" obniżając biegi pomp podłogówek. Ale to jest rozwiązanie tymczasowe.

Sam piec jest fajny bo praktycznie tylko sypie pellet i jest spokój. Jedyne co mnie wkurza to moduł internetowy, podłączyłem, zarejestrowałem go online, ale wykresy są takie "szarpane". Nie wiem z czego to wynika, sieć wifi moduł ma praktycznie 2 metry za ścianą, więc zasięg sieci jest b.dobry.

Na wiosnę muszę znaleźć porządnego hydraulika który by mi to przerobił.

Ja nie mam narzędzi żeby się w to bawić, poza tym hydraulika to nie moja branża.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie znaleźć kogoś co zrobi to porządnie jest ciezko jak mówisz ja poprawiałem podłączenie Łazarza sf11 praktycznie wszystko było do przeróbki najgorsze ze joz raz pieniądze wydane a tu z powrotem trza ładować taka sama kasę czasem więcej bo to przeróbka.Majac rozdzielacze tak jak ty na każdym poziomie aż się prosi założyć termostaty w każdym pokoju ja tak mam rewelka nie latasz po pokojach i szukasz średniej temp co raczej jest klopotliwe koszt pewien jest nie powiem ale jak widze piec tez wybrałeś dla komfortu mimo ze jest drogi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno kiedyś oglądałem zdiecia twoich rozdzielaczy po lewej stronie masz dwa zawory wejście i wyjście pewnie kaloryfer łazienkowy bo reszta podlogowka,kaloryfer nie powinien tam być wogole podłączony bo podlogowka będzie zle pracować lob wcale ciepła woda popłynie do kaloryfera bo będzie miała lżej ktoś kto to montował robił to chyba pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.