Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A mogłem zostać gwiazdą ;)


marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sobie siedzę, pracuję przy stronach i nagle... okazało się, że stoi przed domem auto z napisem TVP ;)

I dwóch ludzi, jeden z kamerą pytają czy chcemy opowiedzieć przed kamerą jak przebiegła budowa autostrady A1, czy nam przeszkadzało ;) (W tym momencie babcia, która stoi z boku mówi, a jak myślicie - cholernie przeszkadzało ;) )

Odmówliliśmy :) I tak nie zostałem influencerem ;) Ale zawsze jest szansa - wystarczy na jakimś meczu wybiec w skąpym stroju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że mieszkam jakieś 150 metrów od osi przyszłej autostrady A1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś udzielił informacji, że przeszkadzało, TVP i tak by tego nie puściła na wizji:-):-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni mi dom skacze bo robią drogę serwisową 

Tak czy inaczej nie wystąpiłem, więc nie mogę mieć pretensji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Szczerze współczuję lokalizacji...

   Ja zaś przedwczorej na swojej drodze spotkałem gościa z powiatu odpowiedzialnego za oznakowanie. Na słowo o " śpiących policjantach" reagował śmiechem. Sugerował, żeby jakieś podanie wystosować o ograniczenie prędkości, czy coś w tym stylu. Argumenty, że nikt i tak  nie przestrzega nie specjalnie docierały. Nawet zaproponowałem, że zaproszę do siebie na weekend, żeby zobaczył jak to jest mieszkać przy ruchliwej drodze... A wracając do " garbów" to twierdził, że tam gdzie są to ludzie piszą podania żeby zlikwidować, bo huk jeszcze większy niż bez nich ?  Wygląda na to, że coś zrobią jak ktoś zginie pod kołami albo ktoś inny nie wytrzyma i zacznie strzelać do samochodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas pracownik powiatowy od dróg opowiadał, że ludzie dopominają się budowy gładkich dróg. Jak już powiat zrobi taką drogę to w niedługim czasie dopominają się o śpiących policjantów. Po kiego więc grzyba naprawiać drogi ,mówi - i ma rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230

Mieszkam sobie w malutkiej miescowosci. Na peryferiach gminy. I jest nawet fajnie. Bo jako ostatni ( podejrzewam ) w Europie srodkowo- wschodniej weszlismy realnie do unii. Mamy nowa droge 35pijacy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra droga to jedno a ruch i kultura tego ruchu na niej to drugie. U nas teren zabudowany a wszyscy włącznie z ciężarówkami jeżdżą grubo ponad 50 km/h. Nie mam już gdzie przejechanych kotów zakopywać. Ostatnio przejechali mi kotkę od malutkich kociąt. Trzeba było organizować zastępczą matkę. Kiedyś może usłyszycie w tv. , że gość z siekierą rozwala na drodze auta. To będzie o mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, SONY23 napisał:

Ostatnio przejechali mi kotkę od malutkich kociąt

Moja kotka nie wychodzi poza bramę nawet jak jest otwarta. Sam nie wiem kiedy się tego nauczyła....

Przynajmniej wiem że pod samochód nie wpadnie a mieszkam przy ruchliwej ulicy (wylotówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też była mądra bo dożyła prawie 10 lat, ale raz się pomyliła. Młode nie dożywają zazwyczaj roku... Przy przepisowej jeździe nawet jak wyłażą na drogę to szansa na przeżycie jest większa. Jak ktoś jedzie stówą to szans nie ma żadnych. Zanim usłyszy dźwięk auta, to już jest pod kołami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Visitor1230

Co do kotow. Nasza kotka ma juz biedaczka 17 lat. Widac po niej. Glucha jest ak pien. Lazi za nami wszedzie jak pies. Czy to w domu czy w ogrodzie. Ale jednego nigdy sie nie pozbyla. Jezeli do ogrodu zablaka sie jakis obcy piesek i kot to zobaczy… Pies w podskokach smiga gdzie pieprz roznie z podkulonym ogonem. Normalnie lew a nie kot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony co Tobie ten nieszczęsny samochód zawinił; żeś wczoraj do niego strzelał, a dzisiaj siekierą wymachujesz. Trzeba powiesić "cygana" nie jego konia. O kowalu nie wspomnę.

pozdrawiam Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 18:44, marcin napisał:

dwóch ludzi, jeden z kamerą pytają czy chcemy opowiedzieć przed kamerą jak przebiegła budowa autostrady A1, czy nam przeszkadzało

W takich przypadkach należy zachować szczególną ostrożność na to jakie padają pytania i co odpowiadamy bo dość często bywa tak że temat główny to tylko podpucha a jak materiał ukaże się w telewizji to dotyczy zupełnie innego zagadnienia które może się okazać dla nas nawet niezłą kompromitacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 18:44, marcin napisał:

Dziś sobie siedzę, pracuję przy stronach i nagle... okazało się, że stoi przed domem auto z napisem TVP ;) ,,,,

Marcin jeszcze nic straconego, byś się pojawił w jednym z programów informacyjnych TVS.

Marcin rusz tyłek, spotykamy się w następną sobotę na kole przy Autobanie A1 w Woźnikach.
Po zakończeniu rajdu rowerowego w Pyrzowicach, zwiedzanie ciekawych miejsc w Ożarowie.
źródło:
https://dostartu.pl/biegan1e-po-autobanie-v3494.pl.html


ps.
Ja przed chwilą zrobiłem pierwszy krok, zarejestrowałem na liście startowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Andrzej_M_ napisał:

,,,, Po zakończeniu rajdu rowerowego w Pyrzowicach, zwiedzanie ciekawych miejsc w Ożarowie. ,,,,

Przesadziłem nieco, ale to jest zapewne efekt upalnej pogody.
Nie Ożarów a Ożarowice.

Z Ożarowa do Pyrzowic jest około 230 km a z Urzędu Gminy Ożarowice do Portu Lotniczego Pyrzowice tylko 3 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Port Lotniczy Pyrzowice formalnie mieści się w Ożarowicach.

A co do przejażdżki rowerowej zastanowię się. Z tego co wyczytałem w regulaminie trasa to Woźniki - Pyrzowice - Woźniki, także zwiedzanie Ożarowic wymagałoby przejechania albo połowy rajdu albo 150% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.