Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy IE 42 jest lepszy od skzp-02 - Wydzielone z tematu: "Sterownik Kotla Skzp-02 - Ustawienia, Porady"


FAFAŁ

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjasnic czy ten IE 42 jest lepszy od skzp-02 . Pytam bo tu tak gość napisał że lepiej pali http://forum.czp.pl/viewtopic.php?f=35&t=12169#p25221 

A przymierzam się do zakupu nowego strerownika i stąd moje pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jaki zestaw :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W no kusisz . Tylko czy to lepsze niech ktos powie . A tu nie powiem że skzp kusi menu i wyświetlaczem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee jak narazie z obrazkami na ekranie to przegrał to q kupujta je i paczta na nie ale to długo nie będzie trwać bo felczery i okularniki czekają na takich -kasa kasa i nic poza tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie róbcie wojny . Pytam bo w przyszłym tygidniu będę dokonywał zakupu . Pytam bo jest kogo i licze na opinie . Jak nie to po co byc na forum na którym są ludzie a nie wyrażają swojej opini . Prosbe mam do moderatora lub admina . Kolego lub Kolezanko wydziel mi proszę temat z moim pytaniem oraz odpowiedziami . Lub przenies do mojego tematu . Pozdrowił FAFAŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko dwóch majstrów do ie  hee- trza było użyć na ówczesną chwilę tylko 2 biegów z 6 i byś był w siódmym niebie

kończę tutaj temat bo dostanę  ***

pozdr użytkowników skzp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FAFAŁ napisał:

Pany nie róbcie wojny . Pytam bo w przyszłym tygidniu będę dokonywał zakupu . Pytam bo jest kogo i licze na opinie . Jak nie to po co byc na forum na którym są ludzie a nie wyrażają swojej opini . Prosbe mam do moderatora lub admina . Kolego lub Kolezanko wydziel mi proszę temat z moim pytaniem oraz odpowiedziami . Lub przenies do mojego tematu . Pozdrowił FAFAŁ.

Moim skromnym zdaniem SKZP-02 ma przewagę wizualną, jest bardziej czytelny dla laika jak moja zona, 15 minut wystarczyło aby wiedziała czy wszystko "gra" w piecu.

Problem zaczyna się gdy jest potrzeba zmienić nastawy tutaj z "buta" nie ma szansy musi być wiedza co i jak. Kupiłem ten sterownik rezygnując z IE a przy okazji z serwisu, zostałem bez wsparcia producenta kotła - świadomie.

Osobiście nie żałuję bo sterownik znakomicie sprawdza się na grawitacji, można zobaczyć na Yt. Sterownik SKZP 02 koniec testu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FAFAŁ napisał:

Pany nie róbcie wojny . Pytam bo w przyszłym tygidniu będę dokonywał zakupu . Pytam bo jest kogo i licze na opinie . Jak nie to po co byc na forum na którym są ludzie a nie wyrażają swojej opini . Prosbe mam do moderatora lub admina . Kolego lub Kolezanko wydziel mi proszę temat z moim pytaniem oraz odpowiedziami . Lub przenies do mojego tematu . Pozdrowił FAFAŁ.

Ja mam skzp od 3 sezonów i nie chcę nawet próbować innego stera. 

Ja nie jestem zbyt wymagający i mam podaknik rynnowy ale powiem tak:

Palę trotami z miałem ustawiam orientacyjnie kalorie i edzystko w temacie. Zmieniam na maiał ustawiam kalorie i to wszystko. Montowałem skzp w 3 miejscach i każdy chwali. 

Oczywiście każdy robi jak uważa ale ja innego nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 15:38, FAFAŁ napisał:

Może mi ktoś wyjasnic czy ten IE 42 jest lepszy od skzp-02 . ..................

A przymierzam się do zakupu nowego strerownika i stąd moje pytanie. 

 

Nie mam doświadczenia z skzp ale parę  sterowników już z moim żeliwniakiem  użytkowałem i jak chcesz jak najmniej myśleć o ustawieniach to proponuję Ecoala z jego trybem adaptacyjnym - bo w sumie będzie najmniej do ustawienia i będzie dobrze palić no a poza tym ma super stronę i apkę - chyba najlepszą na rynku.  Miło kubusia wspominam - to był i jest fajny ster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skzp-02 został zakupiony i już jest wyczekiwany .

Dzięki za wydzielenie tematu . Chyba można go zamknąć z powodu zakupu . Kto chcę sie wypowiedzieć to zapraszam do mojego głównego tematu . Tam konkretnego celu dyskusji nie ma a chodzi o spostrzeżenia i ulepszenia . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gratulacje - czyli temat do zamknięcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kto może niech zamyka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.