Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciśnienie w instalacji.

doctor82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem . Dziś chciałem uruchomić bojler zalałam go . Jednak zaczęło mi rosnąć ciśnienie w instalacji co. Jak dolewam zimnej wody z wodociągu to wzrasta ciśnienie w instalacji co. Boiler jest dobrze podpięty.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

Zakładając, że wszystko jest prawidłowo podłączone, to uszkodzona jest wężownica lub płaszcz w zależności od typu bojlera. 

Pewnie zmylił instalatora min. 1" króciec cyrkulacji. Tam trzeba na miejscu dokładnie sprawdzić, bo podejrzewam, że zasilanie wężownicy podłączone jest do króćca cyrkulacji. Prezy okazji: za pompą cyrkulacyjną dać zawór zwrotny. I ściągnij ten "motylek" z zaworu odcinającego do zbiornika membranowego CWU. Bo jak zaczyna gdzieś cieknąć, to domownicy potrafią zakręcać wszystko co popadnie :)

Ale pompy pewnie się załączyły dla pewności zrób jak radzi kolega sambor , to parę groszy za wodę , a zdrowie ważniejsze . A zapewne hydraulik nie przepłukał instalacji skoro nie zauważył złego wpięcia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.