Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

woda dopuszcza się non stop i zlatuje do szamba jak zamknę dopust zlatuje z instalacji. Zbiornik z pływakiem działa,otwiera i zamyka.Kominek z płaszczem wodnym,podłogówka i grzejniki,dodatkowo kocioł elektryczny i razem połączone,grzejniki ciągle się zapowietrzają.A działało wszystko dobrze.Jestem właścicielem tego cudu instalacji dwa lata,w 2016r.kupiliśmy ten domek.Co się mogło stać? pomocy!!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczął od przepisania problemu zgodnie z zasadami. Tego bełkot nie idzie czytać a co dopiero zrozumieć problem.

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem,mieszkamy w obecnym miejscu dwa lata i wszystko było dobrze.Jakiś czas temu wymieniłem pływak,dopust jest otwarty i napełnia zbiornik,gdy jest pełny pływak go zamyka,itd.Jak zamknę dopust to woda wolno ale,ubywa z instalacji,gdy jest otwarty leje się ciągle i napełnia szambo.Jest to kominek z płaszczem wodnym i zasila podłogówkę,salon,łazienka,kuchnia,oraz drabinkę łazienkową i dwa grzejniki.To parter,natomiast są jeszcze drabinka w łazience i dwa grzejniki na piętrze.Wcześniej wszystko pracowało prawidłowo a od tygodnia dzieją się cyrki.Pozdrawiam,Roman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz może źle ustawiłeś pływak ( zbyt wysoki poziom) i woda ucieka przelewem. Jeśli tam jest dobrze to może automatyczny zawór od wężownicy schładzającej popuszcza, ale to musisz sam wyczaić którędy owa woda wycieka. poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam pływak - źle wyregulowany lub zacina się - niema innej możliwości skoro przelewa do szamba.

A to że wody ubywa w instalacji może być normalne jeśli przegrzewasz lub ma gdzie parować.

Zakręć wodę i zobacz czy będzie brakowało za kilka dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.