Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Menu Serwisowe Wolf


radzik

Rekomendowane odpowiedzi

Od piątku odrzewam mieszkanie kotłem Wolf CGB-2 20k serwisant który był nie miał praktycznie pojecia nic o tym kotle gdyż powiedział że jest to jego czwarty z tego modelu z krórym ma do czynienia i sie dopiero uczy (brawo żebym wiedział szukał bym innego) z tego co sie dowiedziałem od innego serwisanta powinie zmniejszyć moc w menu ale tamten tego nie zrobil a ja nie wiem jak .W instrukcji  jest pokazane że po wejsciu w menu serwisowe sa cztery zakladki miedzy innymi "Urządz.grzew." niestety ja tej opcji u siebie nie widzę pozostałe się zgadzja i własnie w tej zakładce zmienia się moc kotła .Może ktoś cos podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ile zmniejszyć mu tej mocy przy 84 m2 mieszkania 8 grzejnikach i 4 m2 podłogowki w lazience ?

Nie wiadomo jakie jest obciążenie cieplne dla tego mieszkania.Można próbować przyjąć jakieś dane szacunkowe np.ile przypada [W] na 1m2 czy 1m3 w zależności od stopnia ocieplenia budynku ale jak tak nie umiem) Jak montowałem Wolfa to ustawiałem  parametr HG-04 mając do dyspozycji projektowe obciążenie cieplne budynku z OZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.