Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Pellet Do Kotła Pelmax Nibe-Biawar?


Bartez1982

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie dostępnym u dostawcy :) dla tego kotła nie ma większego znaczenia. Masz czyszczenie palnika.

Ja mam obecnie happy pellet firmy libero.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na królewskiej mieszali strasznie z cenami, mieli niby super jakość pelletu ale różnicy w spalanej ilości nie było :) więc biorę tańszy pellet

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na Królewskiej obiecywali cuda- wianki, a jak pojechałem po konkrety to była już inna rozmowa,

olałem i mam w tym roku z Radomia, cena wraz z dostawą wyszła 2150/3,25t, czyli całkiem przyzwoicie, pali się średnio, ale jeszcze nie ma zimy.

Pewnie w przyszłym roku wrócę po 5 latach przerwy do libero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mi też na Królewskiej obiecywali cuda- wianki, a jak pojechałem po konkrety to była już inna rozmowa,

olałem i mam w tym roku z Radomia, cena wraz z dostawą wyszła 2150/3,25t, czyli całkiem przyzwoicie, pali się średnio, ale jeszcze nie ma zimy.

Pewnie w przyszłym roku wrócę po 5 latach przerwy do libero.

Ja palę teraz libero ( smile) i jest spoko bez szlaki , daje dobra temperaturę przy obecnych temperaturę idzie około 80 kg na 7 dni w domu 20-21

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

a czy nazwa pieca ma znaczenie przy wyborze pelletu??

Myślałem że grunt to dobry pellet i będzie odpowiedni dla każdego pieca. :)

Moim zdaniem chociaż nie doświadczeniem lepiej kupić palnik peletowy obrotowy i palić badziewnym peletem po 300 za tonę niż zwykły palnik 500 zł tańszy a potem kupować pelet po 900zł tona , takim obrotowym spalisz pelet z łusek słonecznika za grosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że masz bufor i jedziesz palnikiem na dużej , nominalnej mocy kotła, bez zabawy z modulacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.