Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Instrukcja do strony skzp

1. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany to zarejestruj się (login najlepiej z forum),
2. Zaloguj się i przejdź na stronę główną,
3. Przejdź do 'USTAWIENIA',
4. Na żółtym pasku wyświetlą Ci się dane, które należy wprowadzić w ustawieniach Twojego konwertera,5. W ustawieniach na stronie www wprowadź ID i PIN takie same jak w Twoim sterowniku, kliknij 'Zaktualizuj ID i PIN',
  

  a ja mam takie "cóś" na zółtym pasku  

post-3035-0-12516100-1512511796_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem licznik paliwa w zbiorniku.

Na panelu trzeba kliknąc na dole na zbiorniku. Po podaniu bieżącego stanu zbiornika i pinu dane wpisywane są do bazy i wyswietlane na zbiorniku.

Jeszcze są błędne komunikaty podczas zapisu ale działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najedź kursorem na ten żółty pasek :P

Jest.tylko teraz mam kłopot z wpisaniem do sterownika wpisałem sobie błędnie ID i nie mogę teraz zmienić, chyba muszę reset stera zrobic

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na panelu trzeba kliknąc na dole na zbiorniku.

Nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zbiorniku jest kolejno:

zużycie całkowite

dobowe

chwilowe

stan opału

prognozowany czas zużycia

Po kliknięciu na 2 ostatnie pojawia się dodatkowe okno.

Podobne okno jest po kliknięciu na alarmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozmawiamy o tym skzp.nazwa.pl ?

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, działa . Ale tylko na stanie sterownika. Coś to spalanie chwilowe szwankuje i wahluje temperatura na kotle w porównaniu do apki. W czasie również jest różnica, u mnie ok 1 min. Na stronie do przodu.

Mam jeszcze pytanie. Czy jeżeli mam podpięty siłownik mieszacza do sterownika idzie nim sterować ręcznie ale zdalnie?

Edytowane przez mardoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem z aplikacjia że co parę godzin łącząc się z piecem zawiesza mi konwerter i nic nie D a się zrobić trzeba zresetować cały sterowni i rusza z powrotem coś aplikacjia wprowadza w błąd i tak się dzieję 6f8486cfd442bfeff725891c14a9868d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Witam

Mam SKZP-03 (pelet) i moduł do aplikacji Timela, potrafił sterownik pracować, a połączenia nie było, reset modułu, routera i powielacza nie pomagał dopiero wyłączenie zasilania sterownika,  przyczyną były zakłócenia w sieci zasilającej, podłączenie zasilacza awaryjnego zakończyło problemy.

 

Podoba mi się ta strona http://rpi-pvmonitor.sytes.net/piec/ jako podgląd, czy da się równolegle korzystać z aplikacji Timela i mieć dodatkowy podgląd? Najbardziej zależy mi na parametrach palnika: płomień, strumień paliwa itd które nie są zapisywane w apce, chyba że można lokalnie zrobić zapis parametrów pracy całości do analizy coś jak w pierwszej wersji bruli?

 

Pozdrawiam RedEd

Edytowane przez reded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.