Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komin Systemowy Firma?


wojtys888

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam komin Konekt (DobryKomin.pl) i póki co nie narzekam. Grunt to zastosować się do zaleceń producenta przy montażu. Nie wolno zamurować czopa jak to wiele osób robi jak i nie przymurować końcowej rury do płyty wierzchniej komina.

post-68406-0-60484400-1482487915_thumb.png

Tak wygląda u mnie czop komina który jest ok 1m od sufitu (lepiej dać wyżej niż za nisko). W sam czop wsadzona jest wkładka WKC 180/200 Draco.

W moim zestawie trafiło się kilka krzywych elementów (nie można było ustawić w poziomie, albo się kołysały). Przy użyciu szlifierki delikatnie podciąłem odpowiednia krawędź by ładnie do siebie przylegały. Dodatkowe rury czy też pustaki dostępne w wyznaczonych punktach od ręki.

 

 

Co do brata to przejrzyj ich blog: http://blog.brata.pl/index.php Dowiesz się jak nie powinno się montować komina systemowego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dobre kominy systemowe produkują firmy JAWAR i wspomniana już BRATA, kominy Shiedela posiadają nieco gorszy stosunek ceny do jakości, krótko mówiąc są przereklamowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.