Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Producenci Węgla Rozpoczynają Sprzedaż Przez Internet


robertokot25

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to żadna okazja, ale dla tych którzy kupują niepewny groszek na składzie po blisko 900 zł za tonę, to cena 738 zł/t jest jak najbardziej atrakcyjna zważywszy że zawiera w sobie koszt transportu i ma się towar "prosto od krowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie jakiś sklep internetowy który ma w sprzedaży eko miał rokita? Na innym forum forumowicz kupował przez neta po 515 zł workowany z wysyłką ale nie mam jak wysłać Mu wiadomości bo nie jestem tam zarejstrowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam

Kupiłem na próbę jedną paletę  750 kg i odradzam. Groszek jest mokry i wymaga suszenia. Rozmawiałem z działem jakości Pan twierdzi że to normalne i nIc nie mogą zrobić. Poradziłem żeby informowali o tym fakcie na stronie to pewnie wielu ludzi uniknęło by rozczarowania po zakupie. Odradzam zakup prosto od krowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

 

Ruszyła sprzedaż ekogroszku  prosto z kompani węglowych.

 

 

Cena 600 zł za 750 kg dostawa gratis Ekogroszek Retopal

 

Czy oferta jest warta zainteresowania chodzi mi o jakość pakowanego węgla. Jak wszyscy sprzedawcy wciskają nam że ich towar jest najlepszy a węgiel w workach jest suchy i jego kaloryczność jest zgodna z podaną specyfikacją..

 

Proszę o informacje od osób które dokonały zakupu i przekonały się jak kopalnia traktuje drobnych klientów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wcześniej napisałem kupiłem na próbę. Historia skończyła się tak że złożyłem reklamację z powodu mokrego węgla zaproponowałem zwrot 20% procent wartości. Ku mojemu zaskoczeniu tak się stało. Generalnie węgiel w porządku, worki solidne tylko żeby był suchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady błota nie było ale to głupota workować w foliowe worki mokry węgiel. Musiałem wszystkie worki porozcinać i się suszą na podwórku. Jak ktoś kupi taki węgiel zimą to dostanie bryły w worku :blink:. Pewnie leją wodą żeby się nie kurzyło. Docelowo kupiłem węgiel w firmie Węglosmyk też workowany dzwoniłem wcześniej i pytałem czy jest suchy i taki otrzymałem. Już drugi rok u nich kupuję i polecam. Chociaż rok temu też musiałem reklamować bo było w tonie kostki około 200 kg miału! Reklamacje uwzględnili i zwrócili różnicę w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.