Skocz do zawartości

Producenci Węgla Rozpoczynają Sprzedaż Przez Internet

robertokot25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie polećcie jakiś sklep internetowy który ma w sprzedaży eko miał rokita? Na innym forum forumowicz kupował przez neta po 515 zł workowany z wysyłką ale nie mam jak wysłać Mu wiadomości bo nie jestem tam zarejstrowany.

Odnośnik do odpowiedzi

• 5 tygodni później...

Witam

Kupiłem na próbę jedną paletę  750 kg i odradzam. Groszek jest mokry i wymaga suszenia. Rozmawiałem z działem jakości Pan twierdzi że to normalne i nIc nie mogą zrobić. Poradziłem żeby informowali o tym fakcie na stronie to pewnie wielu ludzi uniknęło by rozczarowania po zakupie. Odradzam zakup prosto od krowy :)

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno tak zrobią  ..Wierzysz mi? Nima nic darmo .Prawo biznesu .Trza kupować jak naj bliżej ,,komina''

A tę radkę w ciemno trza odpuścić :wub:

Kupowanie kota w worku to dla kamikadze jest

Edytowane przez kociołsam
Odnośnik do odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...

Witam.

Ruszyła sprzedaż ekogroszku  prosto z kompani węglowych.

Cena 600 zł za 750 kg dostawa gratis Ekogroszek Retopal

Czy oferta jest warta zainteresowania chodzi mi o jakość pakowanego węgla. Jak wszyscy sprzedawcy wciskają nam że ich towar jest najlepszy a węgiel w workach jest suchy i jego kaloryczność jest zgodna z podaną specyfikacją..

Proszę o informacje od osób które dokonały zakupu i przekonały się jak kopalnia traktuje drobnych klientów .

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jak wcześniej napisałem kupiłem na próbę. Historia skończyła się tak że złożyłem reklamację z powodu mokrego węgla zaproponowałem zwrot 20% procent wartości. Ku mojemu zaskoczeniu tak się stało. Generalnie węgiel w porządku, worki solidne tylko żeby był suchy.

Odnośnik do odpowiedzi

Darek21 no ładnie urwałeś z ceny - nic tylko zamawiać i modlić się żeby był mokry - może da się urwać 20/30% z ceny - wtedy wyjdzie fajna cena za tonę.

ps. było błoto w workach?

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do odpowiedzi

Bez przesady błota nie było ale to głupota workować w foliowe worki mokry węgiel. Musiałem wszystkie worki porozcinać i się suszą na podwórku. Jak ktoś kupi taki węgiel zimą to dostanie bryły w worku :blink:. Pewnie leją wodą żeby się nie kurzyło. Docelowo kupiłem węgiel w firmie Węglosmyk też workowany dzwoniłem wcześniej i pytałem czy jest suchy i taki otrzymałem. Już drugi rok u nich kupuję i polecam. Chociaż rok temu też musiałem reklamować bo było w tonie kostki około 200 kg miału! Reklamacje uwzględnili i zwrócili różnicę w cenie.

Odnośnik do odpowiedzi