Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik Klapy I Zerwania Zawleczki


redmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich : ) 

 

Nie znalazłem nigdzie w internetach informacji, więc może ktoś z forumowiczów pomoże. Gdzie można kupić gotowe czujniki otwarcia pokrywy zasobnika i zerwania zawleczki podajnika? Czujnik bez wtyku, z gołym kablem. Ewentualnie czy ktoś może wykonywał takie czujniki sam i podpowie jak je zmajstrować - czy to w przypadku klapy jest zwykły kontrakton, a dla ślimaka cz. indukcyjny? : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako czujnik otwarcia klapy myślę że możesz spokojnie stosować zwykły przełącznik  taki jak jest stosowany w alarmach samochodowych  właśnie jako czujniki otwarcia klapy silnika czy bagażnika

natomiast jeśli chodzi o czujnik zerwania klina  to nie bardzo mam pomysł jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego sterownika?

 

Czujnik klapy jest np. w nowszych softach Iryda z danymi spalania, tam jest to w formie kontraktonu

podobnie w nowych Skorpion S

 

Elektroniczna zawleczka to osobne urządzenie z własnym kasownikiem i procesorem, dobrze, aby przy współpracy z nią silnik miał przełącznik obrotów prawo/lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Tak mam na swoim domowym kotle, używam sterownika SPPv2

 

Identyczne można podłączyć do Iryda PID, nowego Skorpiona w wersji na Vklasę, czy tez jak pisze Karoka do Bruli/eCoal....

 

 

np tu na alledrogo coś takiego

http://allegro.pl/kontaktron-boczny-czujka-magnetyczna-metal-drzwi-i6510531624.html

post-1687-0-26383800-1477744163_thumb.jpg

post-1687-0-24181200-1477745563_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego sterownika?

 

Czujnik klapy jest np. w nowszych softach Iryda z danymi spalania....

 

 

Pieklorz, powiedz mi w jaki sposób zaktualizować Iryda do najnowszego softu bez potrzeby demontowana go i wysyłania do producenta, jeżeli jest to w ogóle możliwe oczywiście. Generalnie chodzi mi o funkcję kontroli opału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czy jest to u nich odpłatne? Orientujesz się może jak długo trzeba czekać na tą zaktualizowaną płytę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.