Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Aktualizacje Dla Sterowników Kotłów Defro


wwoytek

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak pisałem wcześniej, pewnie można bo Pan z TECH-a chciał mi taki wiatraczek sprzedać, ale już dzień wcześniej zamówiłem cały komplecik. Przepinasz tylko kabelek hall z dmuchawy pod ten wiatraczek, instalujesz K1Pv3 i śmiga :) Naprawdę, u mnie działa fajnie. Spalanie jest całkiem inne i kontrola. Jak dla mnie jest ok :) Oczywiście nie bawiłem się ile mi spala bez PID, ale z PID-em jest dla mnie ok.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwonili do mnie z serwisu pan powiedział ze jest taka możliwość założenia samego przepływomierza wiec zamówiłem 80zl + przesyłka i oczywiście aktualizacja do v3. Powiedzial ze na 90% powinno działać iż e robie to na własną odpowiedzialność:)

 

Mam nadzieje że szybko przyjdzie juz q nie mogę doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własną odpowiedzialność to znaczy co, tracisz gwarancję w przypadku jakiejś ewentualnej usterki kiedy serwisant to zobaczy?

Edytowane przez nex1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zależy na tym żeby Pid chodził stabilnie tzn niezależnie od warunków zewnętrznych, bo aktualnie to albo pikuje jak dwustan, albo działa dobrze koło 0, albo niedomaga przy mrozach. Nie mam zamiaru dlubac w menu serwisowym bo albo Pid jest od tego aby pracował zawsze stabilnie albo jest to szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sory @gilal razem napisaliśmy to samo prawie w jednym czasie :)

spoooko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie v3 śmiga i jestem bardzo zadowolony. Pracuję z PID i jeszcze nie miałem problemu z niedoborem mocy, a z v3 jest teraz jeszcze lepiej. No ale może być to różnie przy innej instalacji, innym kociołku. Bynajmniej u mnie jest OK. 

"WWOYTEK" też może coś doda ;) bo już trochę z v3 pracuje i na innym kociołku niż mój.

Edytowane przez gilal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem zainstalowalem i dziala soft K1Pv3 i dmuchawa z przeplywomierzem na komfort eko 12kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audilhr do k1p-v3 potrzebny jest nowy motoreduktor. Jeśli miałeś K1 to masz ten stary.

Dobrze gadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy K1Pv2 i v3 jest nowy motoreduktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na własną odpowiedzialność to znaczy co, tracisz gwarancję w przypadku jakiejś ewentualnej usterki kiedy serwisant to zobaczy?

Tak naprawde nie chodzi o utratę gwarancji tylko w razie jak sterownik chyba padnie podczas aktualizacji. O to mu chodziło. Jak zamontuje to zrobię foto i dam znać czy działa.

 

Trzeba tylko zrobić dziurki i zamontować ten wiatraczek.

 

Mam nadzieje ze efekt bedzie jak piszą tu koledzy co juz taki bajer mają.

 

Pożyjemy zobaczymy hehe.

 

Co do odpowietrzenia zasobnika ja również zrobiłem z peszla elektrycznego co został z budowy i kolanek z czegos tam co miałem w klamotach:) jak widać można za darmochę cos udoskonalić.

 

A tak ogólnie kontakt z ekipą defro profesjonalny.

Edytowane przez Snoopi21898
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czy retorta czy rynna to nie ma znaczenia, tak mi się wydaje ale niech wypowiedzą się inni.

 

Ogólnie to zawrzało na forum i dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom chlopaki z Defro robia modernizacje ale przypadkiem dowiadujemy sie o tym, ja o modernizacji mojego palnika do kotla komfort eko 12kW dowiedzialem sie przegladajac nowe instrukcje do kotlow to samo z dopowietrzeniem zasobnika paliwa.

Edytowane przez wwoytek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwonili do mnie z serwisu pan powiedział ze jest taka możliwość założenia samego przepływomierza wiec zamówiłem 80zl + przesyłka i oczywiście aktualizacja do v3. Powiedzial ze na 90% powinno działać iż e robie to na własną odpowiedzialność :)

 

Mam nadzieje że szybko przyjdzie juz q nie mogę doczekać :)

a jaki masz symbol dmuchawy i jaki sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś zakładał tą dmuchawke z turbinka do rynienki? Bo ja trochę się waham..

Śmiało ;) ja mam rynienkę i jestem zadowolony. Oczywiście z v3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam K1P v2. Dmuchawa WPA HL 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie wwoytek. Powinno być więcej info o nowościach na stronie defro.

Oglądałem twoje filmiki na yt. Bardzo zmodernizowałeś swój kociołek.

Edytowane przez Snoopi21898
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z węglem tak jest :) dzwonią do mnie cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos tam chyba jest takiego na stronce ale musze sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.