Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spawarka Do 2500Zł.


janklos12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na etapie wyboru spawarki na elektrody do użytku domowego może ktoś by mi doradził, mam spawarkę za 200zł i jest to porażka a czeka mnie niebawem spawanie bramy i nie chcę się denerwować spawając tym moim okazem. Nie chcę już taniej spawarki lichej firmy, na razie na oku mam dwie 1- esab caddy arc 151 a druga to Kemppi minarc evo150 cena ok. 2500zł. Im więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie a może jakaś inna dobra firma pozdr. arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

2,5 roku temu zakupiłem spawarke inwerterową włoskiej firmy Telwin Force model 165 za nie całe 700 zł, niesamowitą zaletą jest to, że spawarke można sobie przewiesić przez ramie i spawać jest tak lekka, po za tym spawamy nią dużo i do tej pory całkowicie bezawaryjnie.Także z czystym sumieniem można polecić

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytam o telwinie widzę że firma ta ma durzy wybór spawarek, ja na początku szukania brałem pod uwagę spawarki dedra i bester w cenie ok. 1000zł ale naczytałem się tyle skrajnych wypowiedzi że myśle że wiele pisanych jest przez samych sprzedawców. Ja jako amator pewnie nie będę widział różnic w spawaniu drogich spawarek i trochę tańszych, bardziej zależy mi by się nie psuła. Pozdr arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do bestera jeszcze to nie wiem jak jest teraz u nich z jakością w każdym bądź razie przed tym telwinem mieliśmy 30-letniego bestera (taka wielka kolubryna), nie psuło się to wogóle jeszcze żeśmy to sprzedali. Wymieniliśmy tylko dlatego, że bester był nie praktyczny. Co do Telwina to trzeba powiedzieć, że jakość wykonania jest naprawde wysoka, a po za tym spawanie tą spawarką jest naprawde przyjemne i bardzo proste.

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Rafał za wypowiedzi, zakup telwina poważnie rozważyłem z racji ceny oraz bardzo dużego wyboru produktów tej firmy, jednak po głębokim namyśle wybrałem kemppi minarc evo 150. Wczoraj złożyłem zamówienie cena z kosztami wysyłki to 2322zł myślę że będę zadowolony ze spawarki pozdr. arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać janklos12 jak sprawuje się nowy sprzęt. Ciekawi mnie co ta maszyna potrafi. Sam dokonałem ostatnio zakupu, ale nie miałem tyle kasy więc kupiłem spawarkę inwertorową TIG/ MMA 200A. Do przydomowej roboty powinna się nadać. Może za parę lat kupi się coś mocniejszego, chociaż na razie działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam ja kupiłem kemppi minarc evo 150, jest to bardzo dobra spawarka i nie mogę się do niczego przyczepić oprócz ceny :angry: . jak tak sobie teraz na spokojnie patrze to mogłem kupić coś tańszego np. http://majsterkowani...lnElectric/7119 jest troszkę słabsza ale i o połowę tańsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja kupiłem kemppi minarc evo 150, jest to bardzo dobra spawarka i nie mogę się do niczego przyczepić oprócz ceny :angry: . jak tak sobie teraz na spokojnie patrze to mogłem kupić coś tańszego np. http://majsterkowani...lnElectric/7119 jest troszkę słabsza ale i o połowę tańsza.

 

Kemppi to sprzęt z wyższej półki - można nim spawać elektrodą fi 4,0 i nawet żarówka nie przygaśnie, dla majsterkowicza wystarczy Dedra lub Bester ( Lincoln) w kwocie 2x niższej.

U mnie Kemppi Minarc 150 z Tig-iem potarciowym nierdzewkę w osłonie spawa bez problemu, na wyjazdach bardzo dobrze współpracuje z agregatem Hondy 5,5kVA , zaletą jest też mała waga ok 6kg -

co się liczy przy pracach np na rusztowaniach

Nie polecam ze względu na cenę do użytku domowego, szkoda kasy.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.