Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do Użytkowników Ogniwo Eko Plus 16 Jakiej Wielkości Domy Ogrzewacie ?


leoncjo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Znam jednego użytkownika modelu Eko plus, i kilku, którzy użytkują inne modele Ogniwa, generalnie każdy jest zadowolony. Myśle, że oprócz zdjęć to przydałby się dokładny opis użytkowania kotła, bo naprawde nie chce mi się wierzyć, że Ogniwo użytkowane zgodnie instrukcją, tak wygląda po dwóch latach użytkowania.

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach to góra 3 mm może blachy zjeść w najgorszych warunkach a powinien mieć 6 mm wymiennik od wewnątrz ,a ja ostatnio coraz częściej słyszę że wytrzymują kilka miechów po gwarancji, ale nie lubię rozsiewać plotek, najlepsze prawdziwe opisy udokumentowane a i one nie sprawdzone bo tylko środek wymiennika - zdjęcie a nie widać co za kocioł to jest .Mogła trafić wewnętrznie zanieczyszczona blacha z huty.Jak wykończyłem swój kociołek to wyciąłem w zdrowych miejscach szlifierką blachy i sprawdziłem że zewnętrzny płaszcz jest z 4mm a środkowy był z 6mm zgadzało się jak fabryka podawała a i kociołek pociągnął prawie 10 lat a katowałem go niemiłosiernie.Ostatnio jest moda pisze się że blachy z 6mm albo 8mm a w rzeczywistości ważąc kocioł okazuje się że nie waży tyle ile ma w papierach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.