Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bulgotanie W Grzejnikach Latem.


Paweł26

Rekomendowane odpowiedzi

:) trudno stwierdzić

 

 

1 nic mi się nie gryzło i nie bulgotało

 

2 dop. kupione i nawet nie zalane :P

 

3 ja to traktuje trochę jak umarłemu kadzidło, ty natomiast musisz się ratować

 

4 to co pisałem, to tylko z czytania opisów na opakowaniach podczas poszukiwania specyfiku dla siebie, moje doświadczenie z tą chemią 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Stal +Mosiądz (miedz +cynk) + aluminium :1998 r zalane Płynem K-2 1litr na 50 l wody nie bulgocze 3 odpowietrzniki straciły szczelność,wymienione.Wykonanie własne może dlatego jeszcze nie straszy.poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pomyłka płyn CH-2 :; K-2 to do samochodu skleroza nie choroba ale się naszukać trzeba.poz Hermogenes

 

Powinienem dolać nowego na opakowaniu jest napisane skuteczny 3 lata

Edytowane przez Hermogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem co się dzieje. Czy to poczciwa tequila tak rozjaśnia umysł, czy to już maligna...

Jak pisałem pierwszego (i jedynego) posta w tym temacie, to myślałem, że wszystko wiem a Paweł nie wie nic i chciałem mu pomóc (choć się grzecznie przyznałem, że w temacie nie siedzę).

Teraz widzę, że Paweł kuma o co chodzi, więc co to jest - podpucha jakaś? :lol:

Paweł powiedz po prostu co należy zrobić i sprawa załatwiona. ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sprawdzam bo jak pisałem wcześniej mnie nie bulgocze dokładnie wiem o co chodzi jony są w wodzie destylowanej w równowadze (stężenie obojętne) .ph 7 a chemikiem nie jestem tlatego dałem małe zastrzeżenie .Ja tylko siedzę na drzewie i strącam jabłka.poz Hermogenes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vernal

Z kad wiesz ze ja wiem wszystko :rolleyes:

Nie ma złotego srodka raczej

Zanim cos zrobie wole sie upewnic i nie jeden a wiecej razy przekonac do działania-w tym wypadku inhibitora.

Sa opinie ze on działa wiecej niz rok,równiez mozna spotkacsie z opiniami o działaniu 2 miesiecy, pewnie wszystko zalezy od jakosci srodka i srodowniska aplikacji.

Około 300pln wydane na srodek działajacy 2 miesiace mija sie z celem.

Mam cała instalacje oprucz podłogówki w miedzi wiec proces rozpadu wody na wodór jest zoptymalizowany.

Zastanawia mnie jeden fakt,mianowicie dlaczego po zagotowaniu wody ujawnił sie proces rozpadu.

U mojego znajomego który brał grzejniki razem ze mna nie ma zadnych oznak korozji elektrolitycznej - galwaiczna zachodzi.

 

Robie próbę szczelnosci wykluczajac przeciek.dobiłem na 1 atm,musze poszukac dokładniejszy manometr mój ma mało dokładna skale - jest do 1 MPa.

Edytowane przez Paweł26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.