Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stalmark Ekosilver II 14kW pomoc w podłączeniu sterownika oraz ustawieniach serwisowych


Kamilos83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, jeżeli jest ktoś kto posiada wyżej wymieniony piec, to bardzo proszę o pomoc w następującej temacie. 

temat pierwszy 1. 

ORyginalne wpięcie okablowania pieca w sterownik techa . Najbardziej zależy mi na numerach które znajdują się na kabelkach wychodzących wiazką z  tej małej płytki przy palniku . Jakie numerki w które miejsca na sterowniku .

temat 2. to oryginalne serwisowe ustawienia parametrów pieca kod 5162,  kod 5163 w menu serwisowym . Będę bardzo wdzięczny za pomoc . Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich użytkowników.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci się to przyda ale sterowniki Tech w poprzednich wersjach były stosowane do różnych mocy. Można było przełączyć na inną moc a następnie wrócić do swojej. Taki zabieg powodował przywrócenie wszystkich parametrów ustawień fabrycznych kod 5164, łącznie z ustawieniami fabrycznymi menu nadmuch 5163. Spróbuj i daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja , wszystkie ustawienia  wróciły do nominalnych . Bardzo Ci dziękuję kolego za tak bardzo cenną informacje.😉 browarek dla Ciebie . Temat odnośnie ustawień można zamknąć, pozostaje jeszcze  druga część mojego problemu czyli prawidłowe wpięcie okablowania w sterownik . Może się znajdzie  ktoś , kto równie profesjonalnie i fachowo udzieli mi pomocy.bardzo dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.