Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Groszek II Wesoła Mysłowice pgg


robertokot25

Rekomendowane odpowiedzi

  • robertokot25 zmienił(a) tytuł na Groszek II Wesoła Mysłowice pgg

Zakup groszka II Mysłowice graniczy z cudem jeśli chodzi o PGG, ogolnie paliłem w tamtym sezonie tylko ze pakowany byl w worki po ekogroszku i może dlatego na palniku sv200 nie sprawial żadnego problemu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest o wiele lepsza od Marcela. Palę od kilku lat Wesołą orzech II w DS i moim zdaniem do DS-a to najlepszy węgiel. Ta z PGG jest bez kamieni w odróżnieniu od tej wcześniejszej chszczonej ze składów, gdzie kamieni się trochę wyciągało z rusztu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ci kilka postow wyzej ze paliłem groszkiem II z wesołej, u mnie na składzie sprzedawany był jako ekogroszek a z tego co udało mi sie znaleźć w sieci kopalnia wesoła nie produkuje ekogroszku, tylko ze wzgledu na granulacje składy pakują to w worki eko. 

Ogolnie bylem z niego bardzo zadowolony, mocny, lubiał przykopcic na niskich mocach, popiol jak z papierosa, zero spiekow czy popcornu. Wszystkie karliki, retopale, jarety to przy nim papier. 

Jezeli masz mozliwosc zakupu to bierz w ciemno, na te chwile nie ma co wybrzydzac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.10.2022 o 11:28, Dioob napisał(a):

Pisalem ci kilka postow wyzej ze paliłem groszkiem II z wesołej, u mnie na składzie sprzedawany był jako ekogroszek a z tego co udało mi sie znaleźć w sieci kopalnia wesoła nie produkuje ekogroszku, tylko ze wzgledu na granulacje składy pakują to w worki eko. 

Ogolnie bylem z niego bardzo zadowolony, mocny, lubiał przykopcic na niskich mocach, popiol jak z papierosa, zero spiekow czy popcornu. Wszystkie karliki, retopale, jarety to przy nim papier. 

Jezeli masz mozliwosc zakupu to bierz w ciemno, na te chwile nie ma co wybrzydzac. 

Mógłbyś pochwalić się ustawieniami pieca pod wesołą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jakie dokladnie byly ustawienia, posiadam palnik sv200 i sterownik sppv2l od Boleckiego, w nim ustawienia wygladaja troche inaczej,dlatego watpie by ci w czyms pomogly. Jak sie nie myle podawanie 4s, przerwa 30, moc nadmuchu 2, dmuchawa 40, dawalo to ok 10 kw mocy. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.