Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Węgiel Karlik Ekogroszek - problem z miejscowością


Incredible

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiając  węgiel  ze sklepu PGG w rubryce ulica wpisałam nazwę swojej miejscowości  ( gdyż mieszkam na wsi i nie ma tutaj ulicy), a pod kodem pocztowym, gdzie znajdowała się  rubryka "miejscowość ", wpisałam nazwę  miejscowości  w której  znajduję  się  poczta.

Firma która organizuje  transport powiedziała,że  w miejscu  "miejscowość " powinna być  nazwa tejże  oto mojej wsi, a miejscowości poczty nie uwzględniać.  I tak też  firma ta napisała  maila do PGG z prośbą  o zmianę  danych, lecz  odpowiedź była  taka,że  nie można zmienić danych  po dokonaniu zamówienia. Jedynym sposobem jest go anulowanie, dopiero wtedy można zmienić dane  i ponownie złożyć zamówienie. 

Jednak staraliśmy się  o ten węgiel 4 miesiące i jest to po prostu absurdalne,żeby  tylko przez takie coś  anulować zamówienie.

W deklaracji, pełnomocnictwie  i na stronie sklepu PGG muszą  zgadzać się dane. 

Zarowno na stronie sklepu jak i pełnomocnictwie  wpisana jest miejsowosc mojej wsi w rubryce "ulica", natomiast tam gdzie rubryka "miejscowość ", nazwa miejscowości  poczty. W deklaracji zaś, również w rubryce "ulica"  jest wpisana moja wieś, ale także tam gdzie "miejscowość ".

 

Czy miał ktoś podobną  sytuację  i mimo wszystko węgiel  został  wydany?

Dokumenty  są sprawdzane na miejscu w wersji papierowej czy  elektronicznej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają rację. Jak nie ma uliczy wpisujesz nazwę zmiejscowości. Kod pocztowy gdzie jest fizycznie poczta, a miejscowość to Twoja miejscowość zamieszkania.

Postaw się w sytuacji kuriera. Wpisz w nawigacji Miejscowość poczty i ulicę. To takiej ulicy system nie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.