Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór PC.


tommyp2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

I tu również ma kolega rację. Dokładnie jak z samochodem, każde auto pojedzie po równej drodze, autostradzie... natomiast jakość zaczyna wychodzić przy zjeżdżaniu w dół czy jeździe pod górę a co dopiero ostro pod górę... druga sprawa to dane katalogowe 🙂 podawane przez firmy, których niektórzy nawet "instalatorzy" traktują jako wyrocznię. teraz nasuwa się następne pytanie biorąc np. chińską pompę cyrkulacyjną (obiegową) tanią co słyszymy na forum... łeeee nie dobra syfowata e.t.c ... dlaczego?  bo tania? i nie trzyma parametrów... biorąc popularną tu pompę W...o ... o suprer mercedes.

Wyciąganie wniosków zostawiam kolegom.

YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
10 godzin temu, YaroXylen napisał:

Witam.

Kol. @berthold61

Teraz mając taki wielki ekran w TV to dopiero możesz oszczędzać.... puść sobie na stałe widok palącego kominka na ekranie .... to będzie gorąco.. 🙂 a montaż pompy poczeka...

20210922_180358.thumb.jpg.8a6523fbe7522ec0f13bb3a1adb58170.jpg

A propos... ciekawy jestem ile jest Panasonica w Panasonicu... myślę że z 80% ..... a ile jest tego Haiera w Haierze??? ... naklejka? czy coś więcej? Już chyba wiem ..2 naklejki i karton...

YARO.

Grzać to grzeje ale faktycznie grzeje rezerwowy panasonik plazma ,ekran prawie gorący zwłaszcza w trybie dynamicznym , 

8 godzin temu, marcus312 napisał:

Nie ma idealnej pompy ciepła każda ma wady i zalety co prawda różnią się trochę parametrami ale ogólnie to wszystko jeden ....

W dodatku prawie niewiele się zmieniło od ponad 10-ciu lat jedynie te nowe wysokotemperaturowe coś tam wniosły a reszta jak stała tak stoi na tym samym poziomie wydajności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.