Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki niedrogi sterownik z obsługą siłownika zaworu 4D


katze750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam kocioł sas nwt 17kW, który fabrycznie był wyposażony w sterownik tech st-850zpid. Niestety sterownik zaczął wariować i znajomy elektronik chyba go bezpowrotnie uśmiercił (żadnej reakcji po włączeniu), więc raczej daje sobie z nim spokój, bo naprawa fachowa nieopłacalna raczej. Szukam więc jakiegoś niedrogiego sterownika, który prócz obsługi pompy c.o. i dmuchawy, będzie jeszcze obsługiwał bez dodatkowych modułów sterowanie zaworem mieszającym 4D. Na olx czy allegro zatrzęsienie od sterowników, ale st-850 brak, a większość z kotłów z podajnikiem i raczej jak dopatrzyłem bez obsługi zaworu mieszającego. Nie chcę inwestować 600 czy 1000 zł, bo instalacja i tak na jakieś dwa lata jeszcze. Możecie polecić jakiś niedrogi sterownik, który spełni te wymogi? Najbardziej zależy mi na obsłudze siłownika mieszacza, bo pompę c.o. i dmuchawę obsłuży każdy sterownik. Mam nadzieję, że coś doradzicie, bo zima za pasem 😐

Za wszelkie uwagi będę wdzięczny, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc najbardziej zależy mi na sterowaniu mieszaczem, instalacja jest już wiekowa bez regulatorów przy grzejnikach. Jeszcze dwa, trzy latka musi dociągnąć. A sterowanie zaworem z poziomu sterownika rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywany Defro k1pv3 cie urzadza? Tyle ze dopiero za 2-3tygodnie bo wtedy wracam. Jesli tak pisz na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.