Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jesteś już w kasie masz tylko złóż zamówienie, to nie odświeżaj. Jak pojawi się węgiel, przejdź na stronę z płatnością i może przejdzie bez odświeżania. Dopiero jak się nie uda to odśwież. Mi się tak udało że tylko kliknąłem złóż zamówienie bez odświeżania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, konyszef napisał:

ja już 2 tydzień  z nim w koszyku kwitnę i blokuje mi on zakup innych towarów ze sklepu.. w takim razie powodzenia 😉

przecież zawsze możesz to usunąć z koszyka skoro chcesz coś innego kupić... albo jak chcesz go koniecznie tam trzymać bo to już jeden krok to przodu, to na innej przeglądarce zaloguj się na inne konto i masz możliwość kupna czegoś innego gdy jest dostępne 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzeci raz ten sam cyrk - bo tego inaczej nazwać nie można chyba:

W koszyku 2 palety karlika, poluję - dostępny - klikam - przenosi do kasy - zaznaczam pesel. płatność, zgody - klikam i g*wno! Mieli w nieskończoność  i koniec

Zaczynam tracić cierpliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jozefg1 napisał:

U mnie trzeci raz ten sam cyrk - bo tego inaczej nazwać nie można chyba:

W koszyku 2 palety karlika, poluję - dostępny - klikam - przenosi do kasy - zaznaczam pesel. płatność, zgody - klikam i g*wno! Mieli w nieskończoność  i koniec

Zaczynam tracić cierpliwość...

pesel powinien już być zaznaczony po wcześniejszych zakupach - a jak mieli przy płatności to tylko odświeżenie - to nie ma prawa dłużej trwać niż 3 sekundy - jak mieli dłużej to zawsze F5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.