Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Maszek95 napisał:

Jak czytam te wasze wiadomości o terminie dostawy, to po co oni piszą w mailu, że w ciągu 5 dni roboczych skontaktuje się z Tobą kurier aaby ustalić termin dostawy. 

Ja nie wiem jak jest teraz, ale gdy 9 grudnia zamówiłem ostatnio karlika to... sam musiałem dzwonić do sklepu 27 grudnia z pytaniem gdzie mój opał?.. Na co Pani, że oni taki mają teraz natłok zamówień, że nie gwarantuje, że to przed nowym rokiem do mnie wyjedzie 😕

Ostatecznie dotarło 3 stycznia..

Fakt, że mieszkam nad samym morzem, ale niemal miesiąc czekania to i tak trochę długo...

Edytowane przez wesker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo1975 rzeczywiście jest cena 862zl za tonę jak kupisz 24tony. W parametrach szału nie ma. Ekogroszek luzem zamówić musisz 24t. Mając skład musisz to zapakować w worki i dowieźć za free do klienta, bo tak zazwyczaj jest. Teraz mi powiedz gdzie tu spadek ceny. Wyjdzie pewnie ok 1000zl za tonę plus marża składu, dajmy na to 300zł. Nie ma co się łudzić, niżej 1000zl nie zejdzie, żeby nie było jaj i cena jeszcze pójdzie w górę. Wystarczy, że zmienia jakieś przepisy. 

Wiadomo to tylko takie nasze gdybanie na forum, rynek i czas pokaże jak będzie. 

Pieklorz 9.29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamis14 napisał:

Pablo1975 rzeczywiście jest cena 862zl za tonę jak kupisz 24tony. W parametrach szału nie ma. Ekogroszek luzem zamówić musisz 24t. Mając skład musisz to zapakować w worki i dowieźć za free do klienta, bo tak zazwyczaj jest. Teraz mi powiedz gdzie tu spadek ceny. Wyjdzie pewnie ok 1000zl za tonę plus marża składu, dajmy na to 300zł. Nie ma co się łudzić, niżej 1000zl nie zejdzie, żeby nie było jaj i cena jeszcze pójdzie w górę. Wystarczy, że zmienia jakieś przepisy. 

Wiadomo to tylko takie nasze gdybanie na forum, rynek i czas pokaże jak będzie. 

Pieklorz 9.29

Chodzi o coraz większa dostępność polskiego grochu ruska można mieć za 500 oczywiście 24- 25 ton i to poworkowanego plus transport. Wiem bo sam wiozłem. Pisze to tylko po to żeby osoby które maja opał  wyluzowaly bo opału będzie coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik worki 09:42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.