Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, fieczaa napisał:

Karlik 8:16

 

13 minut temu, Karlikowy napisał:

Był na tyle długo, żeby od początku do końca go kupić

😞 Akurat poszedłem przed dom odśnieżać bo przez noc napadało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczycie grennpala dajcie znać na forum może on też ma jakieś konkretne godziny w których go wrzucają

Generalnie mam wrażenie że teraz filują ci którzy nie kupili grochu na zimę i dlatego jest taka .....

Z dostępem mam nadzieję że jak będzie wiosna to ludzie ciut odpuszczą.

 

Edytowane przez Snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eurogroszek
3 minuty temu, Jozefg1 napisał:

 

😞 Akurat poszedłem przed dom odśnieżać bo przez noc napadało....

A później teksty, że od 2 tyg w koszyku i nie mogę kupić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jozefg1 napisał:

 

😞 Akurat poszedłem przed dom odśnieżać bo przez noc napadało....

Trzeba wybrać mniejsze zło... albo droższy wungiel w komórce zakupiony na składzie albo mandat za nieodśnieżony chodnik ale kupiony w dobrej cenie ekogroszek na stronie PGG😂😂

Edytowane przez danielpce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi co łatwiej obecnie dostać - karlika czy pieklorz? W grudniu kupowałem karlika i dosyć łatwo go dostałem, ale teraz czytam, że chyba pieklorz częściej się pojawia niż karlik. Myślę już pod kątem dwuetapowego kupowania czyli jednego dnia do koszyka, drugiego kupno 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, danielpce napisał:

Jprdziele ludzie czytajcie trochę to co jest napisane. Czytanie ze zrozumieniem jest wymagane na maturze... 

Oj mądrale na stronce jest napisane 

  • Jaki jest maksymalny tonaż jednego zamówienia?

    Jednorazowy zakup Towaru na paletach obejmuje minimalnie 1 paletę a maksymalnie 5 palet. (nie dotyczy zakupu pojedynczych worków z odbiorem osobistym).
    W przypadku wprowadzenia ograniczeń Klient jest o tym informowany w procesie składania zamówienia.

 

W takim razie inaczej zapytam: czy jest na tą chwilę ograniczenie wprowadzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, radziol napisał:

NA TAURONIE ZDECYDOWANIE DŁUŻEJ JEST DOSTĘPNY WĘGIELEK....

O czymś to chyba świadczy... Czyżby jakość ciut gorsza. 

1 minutę temu, Seelong napisał:

Oj mądrale na stronce jest napisane 

  • Jaki jest maksymalny tonaż jednego zamówienia?

    Jednorazowy zakup Towaru na paletach obejmuje minimalnie 1 paletę a maksymalnie 5 palet. (nie dotyczy zakupu pojedynczych worków z odbiorem osobistym).
    W przypadku wprowadzenia ograniczeń Klient jest o tym informowany w procesie składania zamówienia.

 

W takim razie inaczej zapytam: czy jest na tą chwilę ograniczenie wprowadzone?

Kliknij w dany węgiel, żeby mieć tylko ten produkt i spróbuj dodać 3t. Odpowiedź dostaniesz na monitorze 🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elka 1983 jaki miałaś z Tauronu? Karlik u mnie dużo popiołu. Miałem ze składu 3 tony i były lepsze od karlika, poza tym, że trafiał się kamień i frakcja miejscami mocno miałowa. Cenę mi podali 1340 w listopadzie, więc zrezygnowałem. Karlik jest słabszy i ma więcej popiołu.Za 930 taniej z przesyłka taniej ogrzać się Karlikiem, ale więcej roboty przy nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@digija miałam Sobieski premium..Przy karliku nie mamy dużo popiołu, ale nie wiem czy ma na to wpływ ustawienia pieca czy jego rodzaj. Nam przy karliku wzrosła nawet temperatura spalania o 10 st.

 

@cptievJa pisałam że kopalnia cenę zmienia raz na rok. Jest to zapisane w ustawie, ale nie oznacza to że wzrośnie. Natomiast nie jestem pewna co do miesiąca, w którym dokonuje się przeliczenia czy jest to listopad czy grudzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież cena poszła w górę z nowym rokiem. To chyba taka będzie do stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz, ale z 5 lat temu kopalnia nie ustalała ceny na rok. Było tak: kwietniu była obniżka np. o 100 zł, potem co miesiąc podwyżka o 20 zł , a od października cena przed obniżką plus podwyżka. Tak było przynajmniej na kopalniach z których odbierałem węgiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.