Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalnie muli...

Wszedłem do kasy, udało się.

Pozaznaczałem , wpisałem pesel - kliknąłem i miele... ŁADOWANIE  chyba z 15 minut ☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, radziol napisał:

tak , działa sklep, możesz kupić tylko jeden asortyment, albo karlik, albo pieklorz, albo greenpal

ok ale co ma piernik do wiatraka greenpall i tak nie sfinalizuje bo póki co go nie maja na stanie ..

 

a skoro karlik się pojawił i był dostępny to zamówiłbym go i dalej polował na greenpall który mam w koszyku przecież sami piszą że dodanie któregoś z produktów do koszyka nie daje gwarancji zakupu 

 

 

mam pytanie do doświadczonych w tych łowach czy jak usunę greenpala z koszyka żeby móc w między czasie upolować karlika czy pieklorza to mocno obniże swoje szanse na zakup greenpalla ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, konyszef napisał:

ok ale co ma piernik do wiatraka greenpall i tak nie sfinalizuje bo póki co go nie maja na stanie ..

 

a skoro karlik się pojawił i był dostępny to zamówiłbym go i dalej polował na greenpall który mam w koszyku przecież sami piszą że dodanie któregoś z produktów do koszyka nie daje gwarancji zakupu 

 

 

mam pytanie do doświadczonych w tych łowach czy jak usunę greenpala z koszyka żeby móc w między czasie upolować karlika czy pieklorza to mocno obniże swoje szanse na zakup greenpalla ? 

 

 

Niby nic, ale ta platforma sklepowa jest kompletnie do bani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jaskiniowcy z nich. Kiedyś było widać ile palet jest dostępnych chociaż. Chyba na tauronie szybciej kupię. Greena usunelem bo miesiąc nie mogłem trafić a b karlik i teraz to samo z karlikiem. Płakać się chce na ta komunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.