Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Paleta 1t i BIG BAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie...

image.thumb.png.f1da6d039e9add75d74b8442efaa0fe4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż nisko upadliśmy...ja też. Tracić bezcenny czas, żeby sprzedali nam łaskawie węgiel z polskiej kopalni.. Teraz wiem co czuli ludzie za komuny, próbujac coś kupić w sklepach. Komunisci też tak wydzielali. PS. Pieklarza nie było od początku tygodnia. "Ciemny tłum kłębił się i wyciągał ręce, i wciąż było mało i wciąż chciał więcej, i wciąż nie starczało, ciągle było brak.."

 

Edytowane przez mrozik44
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mrozik44 napisał:

Komunisci też tak wydzielali.

Linia produkcyjna dostarcza ograniczone ilości, z drugiej strony ktoś wrzuca zdjęcia z placu na kopalni i tam jest ten węgiel na paletach.B.Hutek z PGG mówił, że mogą rzucić ok. 500t dziennie. Na grupie FB ludzi się wymieniali numerami zamówień.

https://www.pgg.pl/strefa-korporacyjna/aktualnosci/902/boguslaw-hutek-rynek-wegla

Nie mamy wpływu na dealerów węgla poza spółką, nie możemy zakazać im swobodnego ustalania cen. Sprzedajemy tyle, ile możemy, czyli około 500 t dziennie, a oprócz ekogroszków workowanych pewne ilości udostępniamy na rynek w big-bagach, które jednak nie wszędzie można dowieźć. Myślę, że rząd lub uprawnione organy powinny zainteresować się, dlaczego węgiel na rynku jest tak bardzo drogi a narzut sięga nawet 100 proc.

 

W dniu 23.11.2021 o 13:45, witek17 napisał:

Zamówienie nr 634--

Pieklorz Ekogroszek Paleta 1000 kg (50 worków x 20 kg) 13:37

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=490142839133478&set=p.490142839133478&type=3

23.11.2021r 634xx - 25.01.2022r 73558. Ponad 10k zamówień.

Edytowane przez digi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to dziś wygląda... ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elka1983 napisał:

Mam pytanie czy ja źle śledzę stronę czy pieklorz się nie pojawia. Nie ukrywam, że ostatnio wchodzę przelotnie, ale trafiłam na karlika, greenpal, a pieklorza od początku nie.

Pomoc sąsiedzka i wspólne zakupy kwitną w najlepsze 😉 zamówiony w dniach 20/21, dziś dostarczony. 

IMG_20220126_113333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Elka1983 napisał:

Był i workowany

Jak na złość. Cały tydzień czekałem i nie było, a dziś nie miałem czasu siedzieć i się pojawił ;( 

Ale workowy paleta czy workowy na sztuki? Bo ja poluje tylko na sztuki 🙂

Edytowane przez Squrcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220126_120259.thumb.jpg.d1cc1932bbb0e2e7af79f040907faf3e.jpg

zamówiona tona Karlika 13.01. dotarła dopiero dziś. Długo szło... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przewidujecie, rzucą coś jeszcze dziś? Patrząc na cały dzień to tak słabego nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.