Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Karlik był dostępny i dodało mi 3tony do koszyka ale nie mogłem zapłacić bo po czasie komunikat brak wystarczającej ilości na danym składzie.Zastanaeiam się czy nie lepiej teraz zamawiać po tonie?Jak najlepiej teraz zrobić z tym co mam w koszyku jak będzie dostępność znowu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek udało mi się dodać Karolinkę do koszyka. Ale od wtorku widzę, że  jest usunięta z oferty. A w koszyku mi się wyświetla : sklep pgg nie prowadzi sprzedaży produktu.  To chyba skasuję ją z koszyka, bo mi blokuje polowanie na Karlika. Ktoś coś wie co się stało z tą Karolinka i czy i kiedy ewentualnie znowu będzie w ofercie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy dziś rzucili to już chyba nie będzie.. Dwa razy spóźniłem się o kilka minut.. nawet nie polizałem przez szybkę.. Jak do końca tygodnia nie upoluje 1T, to trzeba przeprosić się z okolicznymi składami.. Węgla mam do końca stycznia.  Mogliby po tonie chociaż sprzedawać, żeby wiecej  osób kupiło. Mi wystarczy jedna tona do końca zimy. A tak to jeden weźnie 3 Tony, a dwóch zostanie z niczym.

Edytowane przez mrozik44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radziol napisał:

oczywiście , tylko w ten sposób kupisz

Nie wiesz jaki czas można trzymać w koszyku?Spokojnie mogę wybrać płatność dotpay?Wczoraj udalo mi sie raz karlika dodać do koszyka potem pieklorza i niepotrzebnie sam skasowałem raz z koszyka to pewnie dzisiaj już by mi sie udalo kupić bo bylem na płatnościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wprowadzili limit 1T, to więcej osób by coś złapało, a tak to wszystko sie zapycha, zawiesza.. Ludzie tu siedzą całymi dniami, czas tylko tracą i nerwy.. Przeciez jedna tona na miesiac starcza,a  za miesiąc móże już być łatwiej kupić.

Kraj na węglu połozony, węgla dużo,  ale sprzedać go nie potrafią nawet w zimie mimo tłumów chetnych.. Nawet jakby kopalnie złota mieli, to tez by nie dali sobie rady..

Edytowane przez mrozik44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Karlika długo czekałam na dostawę. 10-go kupiłam Pieklorza, opłaciłam w nocy z 100 na 11, by nie przyszedł w czwartek, bo mnie nie ma. I zgadnijcie co? Już wysłane, już w systemie i na 90% będzie jutro... A kurier do mnie dzwonił jak już jechał z węglem ostatnio 😄

No nic, wypełnię dokument odbioru przez męża z e strony PGG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.