Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik Kipi + Ecoster 850 problem


bartizi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z palnikiem Kipi oraz sterownikiem Ecoster 850 , problem polega na tym ze ustawiona mam temperature 70 stopni , ale za nim palnik dobije ta temperature , 7 razy sie rozpala , i w tej rurze w palniku kupe jest nie dopalonego peletu , pelet nie jest wysokiej jakosci ale ojciec posiada ten sam palnik i sterownik ten sam pelet i u niego takie problemy nie wystepuja , gdzie szukac rozwiazania tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi test pelwtu zrobilem wyszlo mi 1970 g i tyle wpisalem , kalorycznosci nie znam jest to pelet no name ustawilem na 5.4 , co do plomienia nie wiem nigdy sie nie przygladalem czy zmienia sie jasnosc plomienia , a ten prog foto gdzie tego szukac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u ojca nie ma problemów z tym pelletem to wpisz jego ustawienia do sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzilem ustawienia takie jak ma ojciec , zwazylem pelet ustawilem kalorycznosc 5.4 juz sie nie rozpala 7 razy ale problem jest taki ze ustawilne mam 70.stopni ale dochodzi do 57 i tak sobie stoi ta temperatura i nie moze dojsc do 70 , max moc kotla mam na 16 kw mieszkanie ma 80 m wiec mysle ze taka moc jest odpowiednia , co mozna ustawic zeby ta temperatura dobila do 70 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka moc średnia ? 

Jaki tryb pracy?

Jakie parametry H1  H2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy FL palnik będzie pracował mocą maksymalną do zadanej na kotle.Gdy dojdzie do zadanej zejdzie na moc minimalną i się wyłączy jak przebije 5 stopni wyżej od zadanej na kotle.

Długo już pracuje z mocą maksymalną? 

Jaki rodzaj instalacji?

Co decyduje kiedy kocioł ma przejść w postój? Termostat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.