Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skamp pv 20kw skzp-02 dymi


Asia83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przy modulacji od 70% do 100 % jest wszystko ok i brak dymu, ale od 70% w dół pojawia się lekkie dymienie i przykapca trochę kociołek. Min powietrza 10 a max 60... Dmuchawa 80W. Ekogroszek z chwałowic luzem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wojteekk napisał:

Jaki soft?

 

V 2.38Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Jutro ustawię i zobaczymy jak będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojteekk pomogły mi te ustawienia i już jest prawie dobrze. Troszkę jeszcze chyba powietrze muszę do końca ogarnąć. A jak wygląda sprawa z mocą kotła? Bo u mnie jest 20kw i tyle jest wpisane, ale widziałam na innym forum, że niektórzy zmieniają tę moc. Co to da? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieklorz dziękuję. Zastanawiam się jeszcze jak ma wyglądać płomień na tym palniku, bo na małej mocy żaden ogień nie wystaje a temperatura podajnika cały czas 30 więc chyba powinno być ok. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojteekk napisał:

Ogień widać od 50% u mnie, palę ogień ultra. 

Aha ok. Bo już się martwiłam że coś nie tak. U mnie ekogroszek z chwałowic z kopalni luzem... Kupiony na początku maja i zrzucony odrazu do kotłowni. Jest suchy. Wentylator skala u mnie jest min. 15 a max 43... Czy jeszcze zmniejszyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator bez klapki, średnia modulacji teraz to 30 i przy takiej mocy coś koło 90-100 stopni. 

Asia nie ma sensu mieć tak dużej skali. W słabe groszki dmuchamy mniej, tak mędrcy tego forum piszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.