Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat co


Tomek123456789

Rekomendowane odpowiedzi

Siema narysuje mi ktoś prostu schemat instalacji do kotła na  pellet z zaworem ATV 50 stopni  układ zamknięty same grzejniki i cw i podpowie jak to prowadzić pogodówka czy pokojówka  mogę grzać cyklicznie nie musi chodzić cały dzień jak będzie korzystnie kocioł 22 kw gropel bufor odpada czy termostat y na grzejniki z góry dziękuję za wszelkie wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prd...! wpisz w wujku google :" schemat z zaworem vtc" i wyskoczy ci tysiące schematów.
Nic nie piszesz czy masz już instalacje, czy budujesz nową, czy modernizujesz , jaki masz kocioł pelletowy, jaki sterownik itp.
Wtedy coś ktoś na pewno podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi też o to, aby podawać każdemu indywidualnie wszystko na tacy. Niech wykaże choć trochę swojej inwencji, poszuka choćby na tym forum, poda schemat z DTR kotła do skonsultowania, opisze swoją instalację. Wtedy można cokolwiek pomóc, skorygować, poprawić itp.

Osobiście wolę komuś dać wędkę niż gotową rybkę na talerzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - widzę że nie tylko ja mam takie odczucia. Co zniechęca do odpowiedzi?

1. Składnia, interpunkcja(właściwie jej brak), błędy w pierwszym poście - naprawdę nie chce się czegoś takiego czytać

2. Delikatnie ujmując roszczeniowa postawa 

3 .Irytujące zniecierpliwienie - co??? 40 min od dodania posta i nikt jeszcze mi nie podrzucił schematu??? Wiedz że nie zawsze osoby które mogą/potrafią pomóc siedzą na forum 24h/d(nawet jak jest status online po prostu zostaje włączony komputer i otwarta strona(ja często tak robię - wiem nie jestem eko). 

4. Wspomniane lenistwo i niepofatygowanie się o choćby pobieżne przejrzenie forum(już na pierwszej stronie działu "instalacje" jest wątek ze schematem dla Ciebie i nie ma 700 postów tylko 14, tyle chyba będzie Ci się chciało przeczytać. Przeczytaj koniecznie pierwszy post w temacie z linku i porównaj ze swoim ). W schemacie z ostatniego postu bufor zamieniasz na sprzęgło(bufor jest sprzęgłem tylko większym)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież macie płacone za podawanie wszystkiego na tacy, tak jak i ja za sprzątanie (tak niektózy myślą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziękuję żeście mnie zjechali kolega kagebe rozwiązał moj problem przez telefon z jednym zdjęciem bez zaśmiecania forum i zbędnych dyskusji pozdrawiam

 

Przepraszam kolega kordjano problem rozwiązał mała pomyłka i dla nie go szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.