Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kocioł drew met


01Jacek01

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

kolego ja mam tez taki sam piec i umnie tak nie przebija dmuchawe masz za wysoko u mnie jest na 20% ustawiona 

 

5

kolego włącz pompe od boljera na stałe powinno ci sie ustabilizowac i powrót bedzie cieplejszy ja mam tak załączone u mnie powrót ma niecałe piec stopni róznicy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kolego masz styłu w sterowniku dwa podłączenia CO i CWU zamoen wtyczki pod co od pompy boliera i bedzie tobie całyczas chodziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie masz załozony ten czujnik moze duzo oszukiwać wtedy bedziesz miał dokładniejszy wgląd jaka jest róznica  jak masz wiecej niz 10 stopni róznicy kocioł bardziej bedzie sie skraplac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam i licze na pomoc.Od lipca mamy piec na eko groszek 23kw.Dom z 1983r nie ocieplony,powierzchnia domu 180m.Od wrzesnia zaczelismy spalac 5 tone.Co moze byc nie tak?Wegirl wypala sie dobrze -zostaje pyl.Zadana temp to 60 stopni na zaworze 3 d ustawiona 45st.Czas podawania 20s,przerwa 120s.Temperatura z kotla spada do 45.Powrot letni czasami az zimny.Co moze byc nie tak?Prosze o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.