Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lazar smartfire 22kw same grzejniki...


piaskowskiwaldemar

Rekomendowane odpowiedzi

witam.... posiadam taki kocioł jak w tytule lazar sf22kw serwisant nie trafił z ustawieniami... pogrzebalem w ustawieniach a nie zapisałem sobie fabrycznych.... dom 200 m3 tylko grzejniki... czy posiada ktoś serwisowe ustawienia dla 22kw te pod kodem 9999 bynajmniej u mnie taki kod? mógłbym zacząć od  nowa wprowadzać korekty i zapisać sobie te ustawienia fabryczne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma w sterowniku ' ustawienia fabryczne "  jak nikt nie pomoże, to wył sterownik z zasilania i wewnątrz sterownika jest bateria... Wyjęcie jej sprawi, że wszystko wróci do ustawień fabrycznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolał bym takie ustawienia jak serwisant wprowadził u kogoś pod taki kocioł?ja mam tak h1 14st. h2 16st zadana 75 minimalna mieszacz 39st. krzywa mieszacza 1.0 od pogodowki reszta tak jak w fotkach w załączniku... 

IMG-20191110-WA0024.jpeg

IMG-20191110-WA0026.jpeg

IMG-20191110-WA0028.jpeg

IMG-20191110-WA0030.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 15kw jest dużo wątków... A 22kw nikt nie rozpoczął o ustawienia i spalanie.... mi pali worek na dobę.... 23,1stopnia od godziny 5.30 do 21.30 a później 22stopnie i histereza na pokojowym 0,5stopnia..... 7workow na tydzień od niedzieli do niedzieli plus 300l bojler z podwójną wezownica połączoną ze sobą.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.