Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lazar SmartFire 22kW z sterownikiem ECONET300 rozłącza Wi-Fi


cross099

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Ostatnio został zamontwany u mnie Kocioł na pellet Lazar SmartFire 22kW z sondą lambda panelem dotykowymi i modułem dostepu do internetu. I właśnie o ten ostatni chodzi, hasło wpisane moduł się połaczył do Wi-Fi na sterowniku pokazuje 90% zasięgu ale po jakimś losowym czasie rwie połaczenie W-Fi i tyle. Później już różnie albo się włączy po jakimś czasie ( zazwyczaj tak jest) albo trzeba resetować moduł internetowy. Czy to coś z ustawieniami czy może sam moduł jest uszkodzony?

 

Dziękuję za odpowiedzi,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro router w domu jest ok, nie zrywa połączeń z innymi urządzeniami to wina leży po stronie sterownika. Sprawdź jeszcze zasięg przy kotle na telefonie i transfer jaki masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie połaczenie złapało,  i na econet pokazuje takie parametry jak w załączniku, w telefonie zasięg tak samo pełny bo to sieć 2,4GHz. Gdzieś czytałem że oprogramownie czasami miało problemy i rwało połaczenie, czy ktoś może korzysta z takiej wersji softa jak ja i może się wypowiedzieć na temat rwania połączenia?

piec.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.