Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura Na Kotle A Spalanie


tomaft

Rekomendowane odpowiedzi

Spory metraż, piec trochę nadwymiarowy i szału ze spalaniem nie będziesz miał, ja mam to samo, 180m, piec 25kw i łyka 28kg w tej chwili

Jeśli chodzi o zmiany temp. w środku to poczekaj do rana, w razie czego spróbuj jeszcze obniżyć na 4D o 0,5, zobaczysz co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak temperatura powrotu podskoczyła na 50 stopni ,to mniejsza temperatura idzie na instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy rano, podłoge bardzo ciepła w tej chwili ponoć, nie ma mnie nie moge stwierdzić.

Kazałem jeszcze podawanie obniżyć z 14/45 na 10/45... nawiew ten sam 35 %.

 

 

aha, z tego co pamietam to wczesniej ta temperatura powrotu była ok 30 stopni zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory metraż, piec trochę nadwymiarowy i szału ze spalaniem nie będziesz miał, ja mam to samo, 180m, piec 25kw i łyka 28kg w tej chwili

Jeśli chodzi o zmiany temp. w środku to poczekaj do rana, w razie czego spróbuj jeszcze obniżyć na 4D o 0,5, zobaczysz co będzie

Przecież ten piec dwa razy za mocny...więc to troche wiecej niz "troche" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobisz... w moim przypadku zdałem się na fachowca, dopiero później znalazłem się na forum i wielu rzeczy się dowiedziałem, więc musztarda po obiedzie, trzeba sobie radzić z tym co się ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.