Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Palnik Ewmar Appmd-1


AdamMa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam palnik Ewmar APPMd-1. Ma on ślimak żeliwny z tzw. przeciw zwojem. Przez dwa sezony paliłem głównie miałem, od połowy sezony 2016/17 palę groszkiem. Na ten sezon testuje różne groszki 5-25 oraz 16-31,5. Podajnik kruszy mi groszek na pył co skutkuje niedopalaniem skruszonego groszku na palniku po przeciwnej stronie zasobnika. Zastanawiam się nad modyfikacją ślimaka prze zeszlifowanie przeciw zwoju w miejscu gdzie łączy się zwojem "normalnym". Czy ktoś robił taką modyfikację?

 

Druga sprawa, jaka dmuchawa dedykowana jest do tego palnika? U mnie współpracuje on z wpa120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób posiadających "super palnik" BURNER-S w Ogniwie robiło taką modyfikacje. Na koniec producent też go trochę przyciął.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wcześniej paliłeś miałem i dopalało a teraz jak skruszy ekogroszek  na miał to już nie dopala może problem z nadmuchem powietrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten palnik stosuje kilku producentów, z tych "dużych" to m.in. termo-tech, oni współpracują w dwie strony z ewmarem....

Parę osób przerabiało i szlifowało brucery, burnery, większe ekoenergie, szczerze mówiąc mi dzisiaj by się fabryki nie chciało w tym względzie poprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcus podczas spalania miału też był problem z dopalaniem najdrobniejszej frakcji na palniku po przeciwnej stronie zasobnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.