Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa Z Autoadaptem


Luuk81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie pompy z autoadaptem,a mianowicie czy jeseli bedzie ona podłączona od zasilania z kotla do zasilania podlogowki , a dalej podłogowka do powrotu a na nim zawor rtl , to czy jesli zawor ten zamknie doplyw wody to czy ta pompa z racji tego ze nie bedzie miala obiegu to sie automatycznie wyłaczy czy nadal bedzie działac i sie moze spalic ? Prosiłbym o konkretna odpowiedz.

z gory dziekuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze bo juz sam nie wiem ,chcialem juz kupic i do konca w sklepie nie wiedzieli jak to ze niby jak bedzie miala ciezko bo obwod zamkniety to powinna wtedy zwiekszyc obroty , jestes pewny ze moge ja zastosowac w moim wypadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok będę myślał nad nową, ale mówisz że będzie dobrze z tą pompą, zdaje się na twoje zdanie, a czy w tym temacie co wczoraj pisaliśmy czy mógłbyś zerknąć wrzuciłem tam zdjęcie i nowe pomysły majstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji że gadacie o pompach to zapytam czy montowaliscie już yonos pico 2.0, na all... o są w cenie niewiele ponad 400zl.

Mam do podłączenia drabinki i zastanawiam się nad zakupem.

 

Wizualnie jest piękna ;-) ale co jest warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilo to dobre pompy. W mojej hierarchii na pierwszym miejscu jest Grundfos, potem Wilo, a potem długo długo nic....

Możesz spokojnie zainwestować.

 

Aaa... ostatnio sporo montuję LFP AA, zleceniodawca takie dostarcza.

Pracują, i z tego co wiem nie ma żadnych problemów z wymianą na gwarancji. Ceny dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ma tez stałe obroty których chyba nie było w v1.0. Chyba zainwestuję.

Mam nadzieję ze v2 będzie też trzymać poziom ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko, czy proporcjonalna różnica ciśnień to jest to samo co autoadapt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to muszę odrobić lekcje ;) myślałem ze to samo bo w opisie tego trybu pisze cos o grzejnikach i zaw termostatycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.